Adana İl Temsilciliği

ŞUBE/İL YÖNETİM DENETLEME VE DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ

Görevi

Adı Soyadı

Telefon

e-posta adresi

İl Başkanı

BEKİR ORUÇ

5055020640

 

İl  Başkan Yardımcısı

HASAN METİN

5353669529

 

il Teşkilatlandırma Bşk.

     

İl Mali İşler Başkanı

SUZAN AKAR

5413133345

 

İl Mevzuat işleri Başkanı

DUYGU TUNCA

5544786349

 

İl Eğitim İşleri Başkanı

   

 

İl Sosyal  İşler Başkanı

DURMUŞ AYDIN

5359342744

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

   

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi

 

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi

 

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi

 

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

   

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

Disiplin Kurulu Üyesi

   

 

Disiplin Kurulu Üyesi

   

 

Disiplin Kurulu Üyesi

   

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

   

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

   

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

   

 

Kadın Kolları Komisyon Başkanı

     

Engelliler Komisyon Başkanı

     

SHÇEK Komisyon Başkanı

     

MEM.İş Yeri Temsilcisi

     
       

İLÇE  YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Görevi

Adı Soyadı

Telefon

e-posta adresi

SEYHAN İlçe Başkanı

CELAL UĞUR

5446570101

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

MEHMET SEZEK

5458823173

 

İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 CELAL CAN ÖZCAN

5347622486

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

     

İlçe Kadın Kolları Başkanı

     

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

     

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

     

YÜREĞİR  İlçe Başkanı

GÖKHAN SULAR

5424496092

 

İlçe Başkan Yardımcısı

İBRAHİM KURUPINAR

5077567776

 

İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

RAMAZAN GÜVENMEZ

5367100951

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

CEMAL BARAN

A

 

İlçe Başkanı Yardımcısı

İBRAHİM KOŞOK

5392779346

 

İlçe Başkan Yardımcısı

ZEKİ YILDIZ

5353258976

 

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

     

 ÇUKUROVA  İlçe Başkanı

MUSTAFA ABİK

5453137830

 

 İlçe  Başkanı Yardımcısı

 BURCU ADIGÜZEL

A

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

 

 

İlçe Eğitim İşleri Başkanı

     

İlçe Sosyal İşleri Başkanı

     

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

     

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

     

SARIÇAM İlçe Başkanı

ÖMER AKGÜL

5373522820

 

İlçe Başkan Yardımcısı

   

 

İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

   

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

     

İlçe İş Yeri Temsilcisi

     

Engelliler Komisyon Başkanı

     

Shçek Komisyon Başkanı

     

 KARATAŞ  İlçe Başkanı

PRİHAN BAHÇECİ

5392179167

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

MEHMET ÖZKURT

5388144777

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

     

İlçe İş Yeri Temsilcisi

     

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

     

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

     

 KOZAN  İlçe Başkanı

ORHAN ÖZEN

5301566057

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

   

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk

   

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

     

İlçe Kadın Kolları Başkanı

     

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

     

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

     

YUMURTALIK  İlçe Başkanı

AHMET DOĞAN

5426967056

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 İLHAN ERZİN

544423545

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başk.

 MAHMUT CEMİL GÜLER

5079540141

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

     

İlçe İş yeri Temsilcisi

     

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

 

 

 

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

     

İMAMOĞLU  İlçe Başkanı

HASAN YILDIRIM

5465279379

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

   

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

   

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

     

İlçe Engelliler Komisyon Başk.

     

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

     

İlçe İş yeri Temsilcisi

     

 KARAİSALI İlçe Başkanı

UĞUR ATAKAN SÜRMELİ 5388553708

 

İlçe Başkan Yardımcısı

İLKER DOĞANAY  

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk

   

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

     

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

     

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

     

İlçe Kadın Kolları Başkanı

 

 

 

 TUFANBEYLİ İlçe Başkanı

   

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

   

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk

   

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

     

İlçe Engelliler Komisyon Başk.

     

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

     

İlçe İş Yeri Temsilcisi

     

 CEYHAN İlçe Başkanı

HAYATİ ŞAHİN 5449271023

 

İlçe Başkan Yardımcısı

BİLGEHAN ÇELİK 5541316901

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

MURAT ALPDAĞ 5386852789

 

İlçe İş yeri Temsilcisi

     

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

     

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

     

İlçe Kadın Kolları Başkanı

     

  İlçe Başkanı

   

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

   

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk.

   

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

     

İlçe İş yeri Temsilcisi

     

İlçe Engelliler Komisyon Başk.

     

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

     

  İlçe Başkanı

   

 

İlçe Başkan Yardımcısı

   

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

 

 

İlçe İş yeri Temsilcisi

     

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

     

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

     

İlçe Kadın Kolları Başkanı

     

 İlçe Başkanı

   

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

   

 

 İlçe Teşkilatlandırma başkanı

   

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

     

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

     

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

     

İlçe İş Yeri Temsilcisi

     

 İlçe Başkanı

   

 

 İlçe Başkanı Yardımcısı

 

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

     

İlçe Kadın Kolları Başkanı

     

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

     

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

     

 İlçe Başkanı

   

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

     

İlçe Kadın Kolları Başkanı

     

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

     

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

     

 İlçe Başkanı

 

 

 

 İlçe Başkanı Yardımcısı

 

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

     

İlçe Engelli  Komisyon Temsilcisi

     

İlçe Shçek Komisyon Temsilcisi

     

 İlçe Başkanı

   

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

     

İlçe Kadın Kolları Başkanı

     

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

     

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

     

İlçe Başkanı

   

 

 İlçe Başkanı Yardımcısı

 

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

     

İlçe Kadın Kolları Başkanı

     

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

     

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

     

 

 

+