Genel Başkanımız Ümit DEMİREL ve Yönetim Kurulumuz M.E.B. Personel Genel Müdürümüz Ömer İNAN'a Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu.!

 Genel Başkanımız Ümit DEMİREL  ve Yönetim Kurulumuz M.E.B. Personel Genel Müdürümüz Ömer İNAN'a Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu.!

Milli Eğitim Eğitim Bakanlığı Personel Genel Müdürü olarak göreve başlayan Sayın Ömer İNAN'ı makamında ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledik.

Yapılan görüşmede; Milli Eğitim Bakanlığında GİH-YHS-THS-SHS ve 4B sınıflarında görev yapan eğitim çalışanlarının genel sorunlarından olan ; "Unvan Değişikliği Sınavı- Teknik Kadro Sınavı" ," Memurluk ve Şeflik Sınavları", "Saymanlık Sınavı", "Tesis Müdürlüğü Sınav"larının planlanması ve tarihlerinin resmi olarak açıklanması ve sınav sonrası yaşanan derece nedeniyle atanamama sorununun çözüm teklifi, Eğitim Öğretime Hazırlık Ödeneğinin  eğitim çalışanlarının tümüne verilmesi hakkındaki kanun değişikliği teklifinin Milli Eğitim Bakanlığı teklifi olarak TBMM'ye gönderilmesi, Eğitim çalışanlarının da Milli Eğitim Bakanlığınca yapılan sınavlarda "Salon Başkanı" ve "Salon Gözcüsü" olabilmesi için yönetmelik ve yönerge değişikliğinin yapılması,Geçici Görevlendirme yönetmeliğinin hazırlanması v.b. eğitim çalışanlarının tüm sorunları hakkında TEÇ-SEN çözüm tekliflerimizi ilettik.


Genel Müdürümüze ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ediyor ve yeni görevinde üstün başarılar dileriz. 


TEÇ-SEN GENEL MERKEZİ+