Zafer Ancak Ona inananların ve Gerçekleşmesi İçin Mücadele Edenlerindir.

Bakanlığımız bünyesinde münhal bulunan 1814 adet Şef ve 3490 adet Memur kadrosu için Görevde Yükselme süreci mülakat puanlarının açıklanması ile devam ediyor.

Bu süreçte yazılı sınav başarı sıralamasını bozmayacak (yönetmelik gereği yapılması zorunlu) bir mülakat için gece gündüz demeden, gözümüzü budaktan esirgemeden bir çok çalışma, görüşme gerçekleştirdik.

Eğitim çalışanlarının bileğinin hakkıyla aldığı yazılı sınav sonuçlarını gereksiz bir mülakat süreciyle heba edilmemesi için, deyim yerindeyse elimizi değil,gövdemizi taşın altına koyduk.

Bu tarih itibariyle de sözlü sınavın yapılış şekliyle ilgili iradenin yazılı sınav başarı sıralamasını değiştirmeyecek şekilde tecelli ettiğini görmenin bahtiyarlığını yaşıyoruz.

Bu sürecin sonunda; eğitim çalışanları kazanmıştır. Bu sürecin sonunda Bakanlığımız kazanmıştır. Bu sürecin sonunda hak ve adalet için mücadele edenler kazanmıştır.

Bu vesileyle; Başta Sayın Bakanımız Prof. Dr. Ziya SELÇUK hocamız olmak üzere;Bakan Yardımcımız Prof. Dr. Mustafa SAFRAN beyefendiye, Eğitim Çalışanlarının her zaman abisi, hamisi olmuş Personel Genel Müdürümüz Hamza AYDOĞDU’ya Merkez Atama Daire Başkanı Bekir ERDOĞAN’a ve Taşra Atama Şube Müdürü Ahmet DEMİR’e eğitim çalışanları adına sonsuz teşekkür ediyor şükranlarımızı sunuyoruz.

Hak ve adaleti isteyenlere; sorumluluk alıp hakkı ve adaleti tutup kaldıranlara selam olsun…

TEÇ-SEN GENEL MERKEZİ

+