TEŞKİLATLANMAMIZ KAR KIŞ DİNLEMİYOR!!!

 TEŞKİLATLANMAMIZ KAR KIŞ DİNLEMİYOR...

 ARTVİN VE RİZE AİLEMİZE HOŞ GELDİNİZ...


 

28-29 Ocak tarihinde Giresun İline hareket eden Teşkilatlandırma Başkanımız Niyazi DAĞCI, teşkilatlandırma çalışmaları hakkında bilgi vererek açıklamalarda bulunmuştur. Giresun İl Milli Eğitim Müdürünü ziyaret ederek Müdürlük personellerini şubeler bazında ayrı ayrı dolaşarak ve iki gün boyunca, Sendikamızın amaçlarını ve hedeflerini anlattığını kaydeden DAĞCI, Giresun' da çalışan kardeşlerimizin bazı Sendikaların baskılarını kıramadıklarını gözlemlemiş olduğunu, ancak zaman içerisinde İl Temsilciliğinin kurulacağına inandığını kaydetmiştir.

29 Ocak akşamı Rize iline hareket eden Teşkilatlandırma Başkanı DAĞCI, buradaki çalışmalarına öğretmen evinde başlayarak, 30 Ocak sabahı İl Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanları ile görüşmelerini aktaran DAĞCI, izlenimlerini ve Rize İlince yapılacak olan çalışmalar hakkında ‘' İl Temsilciliği için toplantı yapılacağını, Rize İlinin de Teç-Sen ailesine katıldıklarını ve Rizeli eğitim çalışanlarımızın bu oluşumu desteklediklerini ve TEÇ-SEN Bayrağımızın dalgalanacağını bizleri destekleyen kardeşlerimize teşekkürlerini sunarak, Haziran ayına kadar üye sayımızda önemli artışlar olacaktır'' diyen DAĞCI , 31 Ocak da Artvin İline hareket etmiştir.

Çetin Kış şartlarına rağmen 31 OCAK 2008 akşamı Artvin İline giden Teşkilatlandırma Başkanımız DAĞCI, 01 ŞUBAT sabahı İl Milli Eğitim Müdürlüğünde çalışan kardeşlerimizle buluşan DAĞCI, Artvin İlindeki Eğitim çalışanlarımızdan şu izlenimleri aktarmıştır. ‘'Bizleri Temsil eden bu Sendika neden yıllar önce kurulmamış, Kuranlardan Allah razı olsun diyerek, bizim Yönetim olarak geldiğimize çok sevindiklerini ve en kısa zamanda üye kayıtlarına başlayacaklarını ve 26 kişilik yönetimi tamamlayarak ailemize katılacaklarını beyan etmişlerdir. Emeği geçen Yavuz GÜLENÇ ve Engin ÇELİK kardeşimize de Yönetim Kurulu olarak ayrıca teşekkür ediyoruz'' diyen DAĞCI, Kars ve Ardahan İllerinin yollarının kapalı olması nedeniyle Erzurum İline aynı gece hareket etmiştir.

+