2020 Eylül Ayına Kadar Eğitim Çalışanlarının Tümüne "ÜYE OL GÖREVİ" Verildi.

TEÇ-SEN GENEL BAŞKANLIĞI

EĞİTİM ÖĞRETİME HAZIRLIK ÖDENEĞİ HAKKINDA AÇIKLAMA

 

Bilindiği üzere, Milli Eğitim Bakanlığına Genel İdari Hizmetler, Teknik Hizmetler, Yardımcı Hizmetler, Sağlık Hizmetler ve 4/B Sınıflarında görev yapan eğitim çalışanlarına verilmeyen ve her yıl Eylül ayında sadece Öğretmen Eğitim Çalışanlarına ödenen “Eğitim Öğretime Hazırlık Ödeneği” ile ilgili TEÇ-SEN Genel Merkez Yönetim Kurulumuzca daha önce açıkladığımız;

“SON GÜN 2020 EYLÜL AYINA KADAR EĞİTİM ÇALIŞANLARININ TÜMÜNE EĞİTİM ÖĞRETİME HAZIRLIK ÖDENEĞİNİN VERİLECEĞİ” Sözümüzün gereği olarak çalışmalarımıza, TBMM Görüşmelerine başladık.  Milli Eğitim Komisyon Görüşmeleri, Bakan Görüşmeleri v.b. tüm çalışmalarımıza hız verdik.

Ancak, "SON GÜN 2020 EYLÜL AYINA Kadar Eğitim Öğretim Hazırlık Ödeneğinin Eğitim Çalışanlarının Tümüne Verileceği" SÖZÜMÜZ Okul ve Kurumlarda Görev Yapan Eğitim Çalışanlarına, Teç-Sen Şube, İl, İlçe Yönetim Kurulları Tarafından Bizzat Gidilerek Tebliğ Edilmelidir.

Eğitim Çalışanlarının Tümüne 23 Aylık Bir Görev Veriyoruz. Bu Görev TEÇ-SEN ÜYELİĞİDİR.  Eğitim Çalışanları Tüm Korkularından, Hırslarından Sıyrılmalı ve 23 AY BOYUNCA BİRLİKTE HAREKET ETMELİDİR. Kırgınlıklar, Kızgınlıklar 23 Ay Boyunca Son Bulmalıdır.

Eğitim Çalışanlarının Tümüne verdiğimiz “ÜYE OL GÖREVİ” bir İnancın Zafere Dönüşmesi, Bir Hayalin Gerçekleştirilmesi içindir. İşte bu nedenle Eğitim Çalışanlarına diyoruz ki,

1 Ay Değil 23 Ay Üye Olun! Zafer Türküsünü Birlikte Söyleyelim.

 

ÜMİT DEMİREL

TEÇ-SEN GENEL BAŞKANI

 


+