Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Seçimi Ülkemize, Milletimize ve Vatanımıza Hayırlı Olsun!


Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Seçimi Ülkemize, Milletimize ve Vatanımıza Hayırlı Olsun!


Ülkemizde 24 Haziran 2018 tarihinde yapılan Cumhurbaşkanlığı veMilletvekili Seçimleri Ülkemize ve Milletimize Hayırlı Olsun.!

Cumhurbaşkanlığına seçilen Recep Tayyip ERDOĞAN Başta olmaküzere Milletvekili seçilen tüm vekillerimize yeni görevlerinde başarılardilerim.

Seçim sathı esnasında gördüğüm kutuplaşmanın, ayrışmanın sonbulmasını ve bir ve beraber olarak DAHA İYİ BİR TÜRKİYE İÇİN Kucaklaşmanın,husumetleri sona erdirmenin, yeni ve temiz bir sayfa açılmasının ÜLKEMİZE faydalı olacağı inancındayım.

Yeni yönetim şeklimiz olanCumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin Ülkemize ve Milletimize hayırlı olmasını,heyecan katmasını, umut olmasını, Bölgede ve Dünyada lider bir ülke konumunagelmesini temenni ederim.

ŞİMDİ! TEÇ-SEN Sendikası olarak"SÖZLÜ SINAVIN KALDIRILMASI", "Eğitim Hazırlık Ödeneğinin EğitimÇalışanlarının Tümüne Verilmesi!" , " Yardımcı Hizmetler SınıfındaGörev Yapanların 1 Defaya Mahsus Öğrenimlerine Uygun KadrolaraGeçirilmesi", " 3600 Ek Göstergenin Tüm Kamu ÇalışanlarınaVerilmesi", "Ramazan ve Kurban Bayramlarında Memurlara 1 Maaşİkramiye Verilmesi", " Görevde Yükselme Sınavlarının Yapılması"v.b eğitim çalışanlarının talep ettiği tüm hakların alınması içinçalışmalarımıza hemen başlıyoruz.

Mola vermek yok!, Dinlenmek Yok!,Susmak Yok!, Pısmak YOK!

Ümit DEMİREL-Genel Başkan


+