TEŞKİLATLANMA ÇALIŞMALARI HIZ KAZANDI.

BABALAR DİYARI AKSARAY DA TEÇ-SEN AİLESİNE KATILDI.

EVİNİZE HOŞGELDİNİZ. 

Sendikamız Genel Teşkilatlandırma Başkanı Niyazi DAĞCI, Örgütlenme ve Teşkilatlanma çalışmaları kapsamında Aksaray İlinde faaliyetlerde bulundu. Aksaray Eğitim çalışanlarının sıcak ilgisiyle karşılanan DAĞCI, "16/01/2008 tarihinde Teşkilatlandırma çalışmalarımıza, Aksaray İlinde başlanmış olup, İl Milli Eğitim Müdürlüğünde, Aksaray Lisesinde, Merkez Cumhuriyet İlköğretim Okulunda ve Öğretmen evinde yapılan çalışmalarımız sonucunda ailemize katılan bizlere yardımcı olan arkadaşlarımıza, yaptıkları hizmet ve katkılarından dolayı teşekkür eder şükranlarımızı sunarız.

Babalar diyarı, Aksaray İlimizde çalışmalar bizleri son derece memnun etmiş İl Temsilciliğinin kurulması aşamasına gelinmiştir. Ayrıca Kırşehir İl Temsilcimiz Atalay YAĞCI' da bizlerle birlikte Aksaray çalışmalarımıza katılmış olup, katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

Varoluş mücadelemiz artarak devam etmektedir. Var olan Sendikamıza sahip çıktıktan sonra bütün GİH,YHS,THS,SHS, personelleri kardeşlerimizin bu çatı altında toplanacağına kendi haklarını takip eden bu oluşumun yanında yer alacaklarına inanıyor ve güveniyoruz. Artık söz bitmiş, çalışma başlamıştır. "dedi.

+