Genel Başkanımız Ümit DEMİREL, SİME-SEN Genel Başkanı Serdar DURSUN'u Makamında Ziyaret Etti.!

Genel Başkanımız Ümit DEMİREL, SİME-SEN Sivil Memurlar Sendikası  Genel Başkanı Serdar DURSUN'u Makamında Ziyaret Etti.!


Sendikamız Genel Başkanı Ümit DEMİREL, Genel Sekreteri S.Burçin POYRAZ ve Genel Başkan Yardımcısı Ali GÜLER, Sivil Memurlar Sendikası 'SİME-SEN" Genel Başkanı Serdar DURSUN'u Makamında Ziyaret Etti.


Yapılan Ziyarette; Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği YAZILI Sınav sonrası HER KADROYA getirilen SÖZLÜ SINAV'ın pratiğinin olmadığı, sözlü sınavın torpil ile eş değer görüldüğü, Kamu Çalışanlarına faydasından çok zararı olacağı, SÖZLÜ SINAVLARIN İPTALİNİN elzem olduğu, 10 yıl hizmeti bulunan tüm kamu çalışanlarına yeşil pasaport verilmesinin uygun olacağı ve YHS sınıflarında görev yapan kamu çalışanlarının 1 defaya mahsus öğrenimlerine uygun kadrolara geçirilmesi hususlarında görüş birliğine varılmıştır.


Ayrıca; eğitim çalışanları adına yapılacak çalışmalarda sendikaların iş birliği içinde olmasının, aynı masa etrafında toplanmasının önemine vurgu yapılmıştır.


Sivil Memurlar Sendikası-SİME-SEN Genel Başkanı Serdar DURSUN, Genel Sekreter Hatay KOMAT'a misafirperverliklerinden ve nezaketlerinden dolayı teşekkür ederiz.

TEÇ-SEN GENEL MERKEZİ

+