9.Kuruluş ve Kamu Çalışanları Günümüz Kutlu Olsun.

9.Kuruluş ve Kamu Çalışanları Günümüz Kutlu Olsun.


Milli Eğitim Bakanlığında GİH, YHS, THS ve SHS sınıflarında görev yapan eğitim çalışanlarının özlük, sosyal ve mali haklarının iyileştirilmesi, hak kayıplarının önlenmesi ve kaybedilen itibarın yeniden inşası için 16 haziran günü 45 yürekli eğitim çalışanlarının "BİZDE VARIZ" diyerek başlatmış olduğu "Varoluş Mücadelesi"nin "isyan ve itibar" sloganıyla bütünleştiği TEÇ-SEN - Tüm Eğitim Çalışanları Sendikasının kuruluş gününü büyük bir coşkuyla kutluyoruz.


"Ben" yerine "Biz" demeyi düstur edinmiş, dik duruşu, onurlu, vakurlu mücadelesi ve sayisal sendikacılığa hayır diyerek eğitim çalışanlarından aldığı güç ile "Kazanım Mücadelesi"ni alnının akı ile vererek eğitim çalışanları lehine birçok kazanım elde eden TEÇ-SEN Tüm Eğitim Çalışanları Sendikasının ve üyelerinin bugün gurur günüdür.


Dün yapılamaz denileni yapan, her türlü yıldırma, baskı ve kirli ittifak ve oyunlara rağmen ayakta kalmayı başaran ve dosta güven düşmana korku salan TEÇ-SEN Tüm Eğitim Çalışanları Sendikası ve üyelerinin bugün başkaldırı günüdür.


"Eli Süpürgeliler", "Eğitimsizler", "Cahiller", "Hizmetçiler" ve "Modern Köleler" olarak nitelendirilenlerin "DESTUR" dediği, "Üvey Değil Öz evladız" diyen ve eğitim çalışanlarının her sorununda kendini yetkili kılan TEÇ-SEN - Tüm Eğitim Çalışanları Sendikasının ve Üyelerinin bugün İsyan günüdür.


Bugün Eğitim çalışanlarının ve Kamu çalışanlarının umutlarının yeşerdiği ve birlik, beraberlik ve kardeşliğin kazandığı Kamu Çalışanları günümüz ve TEÇ-SEN Tüm Eğitim Çalışanları Sendikasının 9.Kuruluş yıldönümümüz kutlu olsun.


TEÇ-SEN GENEL MERKEZİ

+