Teknik Kadro Sınav Sürecine Teç-Sen Damga Vurdu.!

Teknik Kadro Sınavına TEÇ-SEN Damga Vurdu.!


Milli Eğitim Bakanlığı Personellerinin Görevlerinde ilerlemesi ve kariyer yapmalarına olanak tanıyan Teknik Kadro Sınav süreci tamamlanmıştır. 

TEÇ-SEN olarak; 2008 yılında iptal edilen Teknik Kadro Sınavının açılmasıyla ilgili yapmış olduğumuz görüşmeler, eylemler ve açıklamalar ortadadır ve Teknik kadro sınavının açılmasında ve eğitim çalışanlarının kariyer yapmasında Teç-Sen hep öncül olmuştur. Bu konuyla ilgili herhangi bir şüpheye asla yer yoktur. Eğitim çalışanlarının bilgisi dahilinde gerçekleşen tüm detaylar sendikamız nezdinde resmi web sayfasında an ve an yayınlanmakta ve sürece eğitim çalışanları da dahil edilmektedir.

Teknik Kadro sınavının tüm süreçleri Teç-Sen tarafından bizzat takip edilip, müdahale edilmesi gereken yerde müdahale edilmiş, çözüm getirilmesi gereken durumda da çözüm öneriyle sürecin tamamlanmasını sağlamıştır.

TEÇ-SEN eğitim çalışanlarının kariyerleri için yine eğitim çalışanlarından aldığı gücü kullanarak Memurluk, Şeflik ve Teknik Kadro Sınav süreçlerinin tamamlanması için gerekli olan tüm girişimleri, mücadeleyi ve kavgayı bizzat vermiştir.

Tüm Sahiplenmelere rağmen TEÇ-SEN sadece eğitim çalışanlarına hizmet vermeye devam edecektir. TEÇ-SEN

+