KIRŞEHİR DE TEÇ-SEN AİLESİNE KATILDI.

HOŞ GELDİN OZANLAR DİYARI ŞİRİN KIRŞEHİR

 

Türkiye çapında tüm illerde teşkilatlanma çalışmalarımız tüm hızıyla devam ederken, çevre illere gitmek için genel merkez’den yetki alan Nevşehir il yönetim kurulu yaptığı çalışmalar sonucunda Ozanlar diyarı KIRŞEHİR ilinde TEÇ-SEN Meşalesinin fitilini Ateşledi.

 

Nevşehir il yönetim kurulu üyelerine katkılarından dolayı teşekkür eder, Teç-Sen Ailesini Kırşehirde şaha kaldırma sözü veren Atalay YAĞCI ile Kırşehir ili eğitim çalışanlarına varoluş mücadelemize hoş geldiniz diyoruz.

        28/09/2007 tarihinde Nevşehir İl Temsilcisi Niyazi Dağcı Ve Eşliğindeki Yönetim kurulu üyeleri ile Genel Merkez Tarafından Verilen Yetki ile Kırşehir İline Teşkilatlanma Çalışmaları için Ziyarete Gitmiştir.
 
          Ziyaret esnasında Kırşehir İl Milli Eğitim Müdürü Ziyaret edilerek sendikamız ve Çalışmalarımız Hakkında Bilgi verilmiştir. Milli Eğitim Müdürü Çalışmalarımızın Haklı sebeplere dayandığını ve varoluş mücadelemizi desteklediği söylemiştir.
 
    Kırşehirde Teç-Sen bayrağını taşıma görevini üstlenen ATALAY YAĞCI ile birlikte Milli Eğitim Müdürlüğü personelinin yanı sıra öğretmenevi Halk eğitim Müdürlüğü ve Bir Çok Okul Ziyareti Yapılarak kadrolarımıza kendi sendikaları olduğu ve çalışmlaramızın onlar için olduğu anlatılmış büyük bir sıcaklıkla  kadrolarımızla kucaklaşılmıştır.
 
        Günün ardından 23 Aktif Üyeyle nevşehire dönen Nevşehir teşkilatı bayramdan Sonrada bu ilde çalışmalarına devam edeceklerini belirttiler.

Kırşehir Çalışmalarında Objektiflere düşen görüntüler.

+