DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Hasan KARAL'I Ziyaret Ettik.

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Hasan KARAL'I Ziyaret Ettik.

Deva Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Aynı Zamanda Sivil Toplumla İlişkiler Başkanı Hasan KARAL’I Kamu Çalışanlarının Güncel ve Çözüm Bekleyen Sorunları Üzerine İstişarede Bulunmak ve Taleplerimizi İletmek Üzere, Genel Başkanımız Ümit DEMİREL, Genel Başkan Yardımcımız Ali GÜLER DEVA Partisi Genel Merkezindeki Makamında Ziyaret Ettiler.

Genel Merkez Yöneticilerimizden Oluşan Heyet, Eğitim Çalışanlarının ve Tüm Kamu Çalışanlarının Güncel, Çözüm Bekleyen Sorunları Olan; 3600 Ek Göstergenin Tüm Kamu Çalışanlarına Verilmesi, Yardımcı Hizmetler Sınıfının Kaldırılması ve 1 Defaya Mahsus Eğitim Durumlarına Uygun Kadrolara Atanması, Kamu Çalışanlarına Yapılması Zorunluluk Haline Gelmiş Ek Zam Talepleri ve Deprem Bölgesinde Oluşan Olumsuz Koşullardan Etkilenen Kamu Çalışanlarının Mağduriyetleri Gibi Önemli Başlıkları TBMM Seçimler Öncesinde Kapanmadan Çözüm Bulunması Adına İstek ve Talepleri İletti.

Deva Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sayın Hasan KARAL ve Ekibine Misafirperverliklerinden Dolayı Teşekkürlerimizi Sunarız.

Kamu Çalışanlarının Acilen Çözüme Kavuşmayı Bekleyen Sorunları Üzerine Yaptığımız Çalışmalar ve Siyasi Parti Ziyaretlerimiz Sonuç Verene Kadar Tüm Hızıyla Devam Edecektir.

TEÇ-SEN GENEL MERKEZİ

+