MEB Görevde Yükselme Sınavlarına Katılacakların Dikkatine.!

MEB Görevde Yükselme Sınavlarına Katılacak Olanların Dikkatine.!!


Bilindiği üzere 2014 Sendika Yetki Belirleme Dönemine girmiş bulunmaktayız. Eğitim hizmetleri iş kolunda görev yapan öğretmen sendikalarının arasında gerçekleşen horoz dövüşü (yetki kavgası) devam etmektedir. Bu kavga yıllardır olduğu gibi yine yalan üzerine, umut tacirliği yapılarak devam ettiği hepimizin malumudur.

Sendikamız üyelerine ve eğitim çalışanlarına "2014 MEB Görevde Yükselme Sınavlarında" "YARDIM", "TORPİL" ve "KAYIRMA" v.b. vaatler verilerek, her yıl oynanan oyun sahneye koyulmak istenmektedir.  TEÇ-SEN Üyelerine ve Eğitim çalışanlarına yapılan bu çirkin ve ahlaksızca vaatlerinin tamamıyla yalandan ibaret olduğunu belirtmekte fayda görüyoruz.

Çünkü aynı oyun yıllardır oynanmakta ve hep kaybeden eğitim çalışanları olmaktadır. Bu itibarla Sendikamız üyelerinin ve eğitim çalışanlarının bu tür yalan vaatlere itibar etmemelerini ve bahsi geçen öğretmen sendikalarının asıl amaçları eğitim çalışanlarının sorunlarının çözümü değil, yetkiyi almak olduğunun bilinmesini önemle ve acil olarak duyururuz.

TEÇ-SEN GENEL MERKEZİ
+