Demokrat Parti Genel Başkan Yardımcısı Cemal ENGİNYURT’U Makamında Ziyaret Ettik.

Demokrat Parti  Genel Başkan Yardımcısı ve Aynı Zamanda Ordu Milletvekili Cemal ENGİNYURT’U Eğitim Çalışanlarının Güncel ve Çözüm Bekleyen Sorunları Üzerine İstişarede Bulunmak ve Taleplerimizi İletmek Üzere, Genel Başkanımız Ümit DEMİREL, Genel Sekreterimiz  S. Burçin POYRAZ ve Genel Başkan Yardımcımız Ramazan TÜRKASLAN Makamında Ziyarette Bulundular.

Genel Merkez Yöneticilerimizden Oluşan Heyet, Yıllardır Çözüm Bekleyen 3600 Ek Göstergenin Tüm Kamu Çalışanlarına Verilmesi, Yardımcı Hizmetler Sınıfının Kaldırılması ve 1  Defaya Mahsus Eğitim Durumlarına Uygun Kadrolara Atanması, Kamu Çalışanlarına Yapılması Zorunluluk Haline Gelmiş Ek Zam Talepleri ve Deprem Bölgesinde Oluşan Olumsuz Koşullardan Etkilenen Kamu Çalışanlarının Mağduriyetleri Gibi Önemli Başlıkları TBMM Seçimler Öncesinde Kapanmadan Çözüm Bulunması Adına İstek ve Talepleri İletti.

Kamu Çalışanlarının Acilen Çözüme Kavuşmayı Bekleyen Sorunları Üzerine Yaptığımız Çalışmalar ve Siyasi Parti Ziyaretlerimiz Sonuç Verene Kadar Tüm Hızıyla Devam Edecektir.

TEÇ-SEN GENEL MERKEZİ

+