Eğitim Hazırlık Ödeneği 2014 Meclis Çalışmaları Devam Ediyor?

T.B.M.M Çalışmalarımız Devam Ediyor.! Milletvekili ve Milli Eğitim Komisyon Üyesi Osman ÇAKIR'a Kanun Teklifini Sunduk.!

"Eğitim Öğretim Hazırlık Ödeneğinin MEB Çalışanlarının Tümüne Verilmesi" hakkında TEÇ-SEN KANUN TEKLİFİ ve 2014 TBMM Çalışma Takvimi doğrultusunda çalışmalarımız devam etmektedir.

Bu itibarla;T.B.M.M. Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Üyesi ve Düzce Milletvekili Osman ÇAKIR ile görüştük. Görüşmeye Genel Başkan Ümit Demirel, Genel Sekreter S. Burçin POYRAZ, Genel Başkan Yardımcısı Ali GÜLER ve Genel Başkan Başdanışmanı Niyazi DAĞCI katıldı.

Yapılan görüşmede eğitim öğretime hazırlık ödeneğinin tüm eğitim çalışanlarına verilmesi ile Milli Eğitim Bakanlığı'nda yıllardır süregelen adaletsiz uygulamanın son bulacağı detaylı bir şekilde Sayın Milletvekilline anlatıldı.Sayın Milletvekili de konunun komisyonda görüşülmesi için çaba sarf edeceğini ve olumlu yönde görüş bildireceğini iletmiştir.

Eğitim Öğretime Hazırlık ödeneği tüm eğitim çalışanlarına verilene kadar mücadelemiz ve T.B.M.M. görüşmelerimiz devam edecektir.

Kamuoyuna saygılarımızla duyurulur.

+