Genel Başkanımız ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Antalya İl ve İlçe Toplantılarını Tamamladı!


Sendikamız Genel Başkanımız ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri 18 Mart-22 Mart 2013 tarihleri arasında Antalya İl ve İlçelerini kapsayan toplantılarını tamamladı.

Antalya İl Başkanımız Aslan YÜCE ve yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla gerçekleşen İl ve İlçe Bilgilendirme toplantılarında eğitim çalışanlarıyla bir araya gelen yöneticilerimiz, gerek eğitim çalışanlarının genel ve ortak sorunlarını, gerekse yerelde var olan sorunları görüşme imkânı buldu.

20 Mart 2013 tarihinde Antalya Öğretmenevinde yemekli toplantı yapıldı. Antalya Eğitim çalışanlarının yoğun katılımıyla gerçekleşen toplantıda Genel Başkanımız Ümit DEMİREL " Eğitim çalışanları siyaset yapan sendikalardan çok çekmiştir. Siyasetin sözcüsü konumuna gelen sendikalar kurumsal kimliklerini kaybetmiştir. Bugün Teç-Sen siyasete hayır diyen kimliği ile eğitim çalışanlarının arzuladığı sendikal bir anlayış sergileyerek, çözüm odaklı bir sivil toplum kuruluşu olduğunu ispatlamıştır. Eğitim çalışanlarına 2 ay bize üye ol diyen sendikalar eğitim çalışanının sorunlarını çözmeye talip değildir, hiçbir zaman da olmamıştır." Diyen DEMİREL "Eğitim çalışanlarının kariyer ve liyakati önündeki engelleri kaldırmak ve Sınavsız Görevde Yükselme Teç-Sen projeleridir ve bu projelerimizin başarıya ulaşması en büyük arzumuzdur."dedi.

Objektifimize Yansıyanlar İçin Tıklayın!

 TEÇ-SEN GENEL MERKEZİ+