TEÇ-SEN: "Üyelerimize Yeni Hizmetimiz!. Üyelerimiz Ankara'da Ücretsiz Otel Hizmeti Alacaktır!"


TEÇ-SEN Tüm Eğitim Çalışanları Sendikası olarak tüzüğümüzde yer alan, üyelerimizin ortak mali, özlük ve sosyal hak ve menfaatlerinin korunması kollanması sendikamızın amaçları ve ilkelerindendir.

Sendikal anlayış olarak farklı bir hizmet anlayışımızın olduğunu her fırsatta dile getirdiğimiz gibi yaptığımız çalışmalar ve mücadele alanı ile de bu konuda ciddiyetimiz eğitim çalışanları tarafından çok iyi anlaşılmaktadır.

Yine sendikamızca bir ilk olacak yeni bir hizmet anlayışıyla üyelerimizin memnuniyeti üzerinde yola çıkan Sendikamız Genel Merkez Yönetim Kurulu üyelerimiz için "Ankara'da Ücretsiz Otel" anlaşmasını imzalamış bulunmaktadır.

Ücretsiz Otel hizmetimizin genel amacı; Ankara iline gerek hastane ve gerekse özel işleri nedeniyle gelen üyelerimiz konaklama ile ilgili birçok sorunla karşılaşmaktadır. Bu hizmet anlaşmamız ile üyelerimizin Ankara ilinde  konaklama sorunu çözülecektir.

Ücretsiz Otel Konaklaması hizmetimizin, Sendikamıza üye olan eğitim çalışanlarına hayırlı ve uğurlu olmasını dileriz.

TEÇ-SEN GENEL MERKEZİ.

İlgili sözleşme örneği aşağıdadır :

ÜCRETSİZ OTEL KONAKLAMASI SÖZLEŞMESİ

 

1-      Bu Anlaşmadan Sadece Teç-Sen Üyeleri Faydalanacaktır.

2-      Ücretsiz Otel hizmetinden yararlanacak üyelerimiz mutlaka en az 3 gün önce Genel Merkezden gün ve randevu alacaklardır.

3-      Ücretsiz konaklama süresi 2 gündür.

4-      3 ve daha uzun süren konaklamalarda ilk 2 günü ücretsiz olup diğer günler ise üyelerimizce karşılanacaktır.

5-      Her üye Ücretsiz Otel Konaklaması hakkını ayda 1 kez kullanabilir.

6-      Kanser hastası olan üyelerimiz için yukarıdaki hükümler uygulanmaz.

 

OTEL: Ankara Sarp OTEL- Ulus -Denizciler Caddesi No:22 - Ankara /ULUS (Yegenbey Vergi Dairesinin Karsısı- İbn-i Sina, Hacettepe, Numune Hastanelerinin Yakını)

 

NOT: Kanser tedavisi gören üyelerimiz genel merkezle irtibata geçerek uzun konaklamalar için bilgi almaları gerekmektedir.+