İZMİR EĞİTİM ÇALIŞANLARI DA TEREDDÜTSÜZ TEÇ-SEN'E KATILIYOR!

İZMİR EĞİTİM ÇALIŞANLARI KARDEŞLERİMİZ EVİNİZE HOŞGELDİNİZ !

  Büyük Teç-Sen Kardeşliğine ve Teç-sen Varoluş coşkusuna İZMİR Eğitim çalışanları da katıldı. Sendikamızın Genel Teşkilatlandırma başkanı Niyazi DAĞCI 1,5 yılda yapılamayan büyümeyi 5 ay gibi kısa sürede başarmak için il il, dağ çamur, kar kış demeden çalışması, hizmet aşkının yaşla değil inançla olduğunu bizlere göstermektedir. İzmir eğitim çalışanlarıyla bir araya gelen DAĞCI, "İzmir İlinde eğitim çalışanları ile yapılan toplantılar sonucunda İzmir Teç-Sen 2.Bölge İl Başkanlığının kurulması için alt yapı çalışmalarının başladığını ifade etti.

Elazığ, Malatya, Gaziantep ve Mersin İllerinde Eylemler ve Sendikal çalışmalarla ilgili bilgilendirme toplantısı yapan Genel Başkanımız Ümit DEMİREL konu ile ilgili yaptığı kısa değerlendirmede; " Eğitim çalışanları olarak, amaç ve ilke bazında biz olgusuyla birlikte hareket ederek, hedeflerimize ulaşıncaya kadar asıl gündem maddemizden uzaklaşmadan, "ortak sorun-ortak mücadele" ekseninde kenetlenerek, mücadeleye devam edeceğiz. İzmir İli Eğitim Çalışanlarının aramıza katılması amaç-hedef ikileminde başlatmış olduğumuz var olma mücadelesinin hem teorik ve hem de pratikte doğru olduğunun göstergesi olup, Teç-Sen Kardeşliğine ve Teç-Sen coşkusuna katılan tüm eğitim çalışanlarını kardeşlerimize şükranlarımı sunuyorum." Dedi. 

  Genel Teşkilatlandırma Başkanlığının 20-28 Mart 2008 tarihli çalışma raporudur.

20 Mart 2008 tarihinde İzmir ili Konak İlçesi Milli Eğitim Müdürü ve Milli Eğitim Müdürlüğü eğitim çalışanlarıyla, sendikamızın hedef-ilke ve amaçları anlatılarak, Sendikamızın bakanlık ve eğitim çalışanları gözünde büyüyen ve göze giren sendika olduğu, öğretmen menşei yerine eğitim çalışanı menşei örgütlenme yapısının üzerinde durularak, siyaset yerine üye hak ve menfaatlerinin korunması için asli Eylem programı anlatılmıştır.

Sırasıyla Karşıyaka, Bornova ve Çiğli İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerinde görev yapan eğitim çalışanları kardeşlerimizle bir araya gelinerek, İzmir Teç-Sen İl Başkanlığının kurulması için ilk adım atılmıştır. İzmir İl Başkanlığının kurulması için gerekli olan alt yapı çalışmalarına zaman kaybedilmeden başlanılmış olup, İzmir İlinde 3 bölgenin kurulması kararlaştırılmıştır.

5 Ayda Tüm Türkiye Hedefiyle başlatmış olduğumuz bire bir il bilgilendirme toplantılarının İzmir eğitim çalışanlarıyla birlikte bire bir yapmış olmamız başarıya ulaşmamızda ve sendikamızı tanıtmada etkin ve verimli olmuştur.

Karşıyaka İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde görev yapan, Hasan ÇALIŞ, İl Başkanımız Bülent İNAL, Sefa KALDIRAN, Süleyman TEKE, Hamit ÇİFTÇİ, Yücel DAŞDEMİR ve Karşıyaka Halk Eğitim Merkezi, Öğretmenevi ve Milli Eğitim Müdürlüğü eğitim çalışanlarına,

Bornava İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde görev yapan başta Hacı KARSLI, İzmir Teç-Sen yönetim kurulu üyesi Sebahattin ÖZBEY, Mustafa YAĞIMLI, Arif BORA, Muhasebe Servisinde görev yapan kardeşlerimize, Orhan KOÇ, Orhan KARADAĞ'a ve Bornava Milli Eğitim Müdürlüğünde görev yapan tüm eğitim çalışanlarına,

Çiğli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde görev yapan başta Temsilcimiz Atilla ÖLÇENOĞLU ve Hasan KELEKÇİBAŞI'na, Özel Kalem Müdürü Hülya ERDOĞAN'a, Özlük Şubesi, Atama şubesi ve diğer şubelerimizde çalışan eğitim çalışanları kardeşlerimize,

Teç-Sen kardeşliğine katmış oldukları güçten ve Teç-Sen bayrağının İzmir ilinde dalgalanmasını sağladıklarından dolayı sonsuz teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunarım.

Niyazi DAĞCI - Teç-Sen Genel Teşkilatlandırma Başkanı

picture picture picture picture picture picture
picture picture picture picture picture

+