TEÇ-SEN: “Görevde Yükselme Sınavları ve Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği İçin Eylemdeyiz!”

Milli Eğitim Bakanlığı merkez ve taşra teşkilatlarında görev yapan eğitim çalışanlarının en tabii ve haklı isteklerinden olan Görevde Yükselme Sınavlarının açılması ve Atama ve Yer değiştirme Yönetmeliğinin çıkarılmasıyla ilgili talepleri Milli Eğitim Bakanlığınca göz ardı edilmeye devam edilmektedir.

 

Milli Eğitim Bakanlığı ile Sendikamız yöneticileri “Görevde Yükselme Sınavlarının Açılması”, “Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliğinin Çıkarılması” konularında yüzlerce görüşme yapmıştır. Ancak, Milli Eğitim Bakanlığının gündeminde eğitim çalışanlarının sorunları olmadığı açık ve net şekilde görülmektedir.

 

Gücünü üyelerinden ve eğitim çalışanlarından alan Tüm Eğitim Çalışanları Sendikası olarak “Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliğinin Çıkarılması” ve “Görevde Yükselme Sınavlarının Açılması” amacıyla “40.000 Dilekçe Eylemiyle Çözüme” Sloganıyla 30 Eylül 2012 tarihine kadar Tüm Türkiye’de eylemde olacağız. TEÇ-SEN GENEL MERKEZİ

 

Dilekçe eyleminde kullanılacak örnek dilekçe ve eylem afişi aşağıdadır. 


NOT: İmzalanan Dilekçeler İl Başkanlığımız Olan İllerde İl Başkanlığımıza veya doğrudan Teç-Sen Genel Merkezi Adresine "Meşrutiyet Mahallesi Olgunlar Caddesi No:11/10 Çankaya Ankara" gönderilecektir.

picture picture

+