TEÇ-SEN: "Şanlıurfa Temsilciliğimizce Emekli Üyelerimize Yemekli Veda Gecesi Düzenlendi! "

Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğünde uzun yıllar görev yapan Muhasebe Şefi Mustafa ŞAHİN, Sınavlar Bölümü Şefi İbrahim Halil YILDIZ, Kültür Bölümü Şefi Suphi YİLANCI ile Şoför Ümit ERSÖZ' ün emekli olmaları münasebetiyle TEÇ-SEN Şanlıurfa Şube Başkanlığı tarafından yemekli veda gecesi düzenlendi.

Şanlıurfa Öğretmenevinde gerçekleştirilen veda gecesine İl Milli Eğitim Müdürü Hanifi ŞAHİN, Milli Eğitim Müdür yardımcıları, Şube Müdürleri, Tüm Eğitim Çalışanları Sendikası Şanlıurfa Şube Başkanı Davut KIRMIZIASLAN  ile Milli Eğitim çalışanları katıldı.

Devamı İçin Tıklayın!

Resimler İçin Tıklayın

 

Gecede, emekli olan Muhasebe Bölümü Şefi Mustafa Şahin, Sınavlar Bölümü Şefi İbrahim Halil Yıldız, Kültür Bölümü Şefi Suphi Yılancı ve Şoför Ümit ERSÖZ 'e İl Milli Eğitim Müdürü Hanifi ŞAHİN ve Tüm Eğitim Çalışanları Sendikası Şanlıurfa Şube Başkanı Davut KIRMIZIASLAN tarafından birer plaket verildi.

Burukluk ve mutluluğun bir arada yaşandığı gecede bir konuşma yapan Milli Eğitim Müdürü Hanifi ŞAHİN, "bugün emekli olan arkadaşlarımız örnek bir memur, örnek bir insan ve örnek bir şahsiyet olarak, görevlerini başarı ile yapmışlardır. Kendilerine bundan sonraki yaşamlarında sağlık ve mutluluklar diliyorum, kurumum adına kendilerine teşekkür ediyorum" dedi.

Konuşmaların ardından yerel sanatçı İsmail AKAGÜN tarafından seslendirilen bir birinden güzel türkülere,  Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanları halay çekerek eşlik ettiler.

+