YARDIMCI HİZMETLER SINIFI GÖREVİNİ TAMAMLAMIŞTIR VE ÜZERİNE DÜŞEN GÖREVİ LAYIKIYLA YERİNE GETİRMİŞTİR.

 

YARDIMCI HİZMETLER SINIFI GÖREVİNİ TAMAMLAMIŞTIR VE ÜZERİNE DÜŞEN GÖREVİ LAYIKIYLA YERİNE GETİRMİŞTİR.

Okullarda ve Devlet Dairelerinde Kömür, Kabuk, Tezek Yakma Ve Taşıma Dönemi Geçeli Çok Oldu. İsi, Pası, Çöpü, Kireci, Boyası Biteli De Çok Oldu. 16 Yıldır Yardımcı Hizmetler Sınıfı Memurluk Kadrosuna Geçmek İçin Bekliyor, Bekletiliyor.

Yardımcı Hizmetler Sınıfı Olarak Birçoğumuz 10 Yıllardır Masada Memurluk Yapıyoruz. Okul Yapımı, Derslik Yapımı, Kitap Dağıtım İhalesi Yapıyoruz. Maaş, Terfi Yapıyoruz. On Yıllardır Geçmeyen, Bitmeyen “Ya Beni Masa Başından Alırlarsa!” Korkusuyla Yaşıyoruz. Ve Bu Korku Ciddi Manada İstismar Ediliyor. YARDIMCI HİZMETLER SINIFI GÖREVİNİ TAMAMLAMIŞTIR ve Üzerine Düşen Görevi Layıkıyla Yerine Getirmiştir.

O Gün Bugündür Diyelim. Mecliste Bekleyen Yardımcı Hizmetler Sınıfının Bir Defaya Mahsus Eğitim Durumlarına Uygun Kadrolara Atanması Hakkındaki Kanun Teklifinin Yasalaşması İçin Meclisimizi Ve Vekillerimizi Göreve Çağırıyoruz. Gelin Bu Yasayı Meclisten Çıkaralım Ve 57 Yıldır Görevini Hakkıyla Yapan 111 Bin Yardımcı Hizmetler Sınıfına Bu Ödülü, Bu Müjdeyi De Hep Birlikte Verelim.

Ümit DEMİREL

TEÇ-SEN Genel Başkanı

BASK Genel Sekreteri

+