TEÇ-SEN : "Teç-Sen Ağrı İl Başkanlığı Kuruldu. İl Başkanlığına Mehmet Baki DURSUN getirildi."

Sendikamız Genel Sosyal İşler Başkanımız Niyazi DAĞCI  "Teç-Sen  Teşkilatlanma-Örgütlenme Hedefi" kapsamında Ağrı ve Van  illerine giderek eğitim çalışanlarını ziyaret etti.

Güven, İtibarı ön planda tutan ve Pozitif Çalışmalarımızla Tüm Türkiye'nin gönlünde taht kuran SendikamızaBaşta Ağrı İli olmak üzere, Eğitim Çalışanları toplu olarak katıldılar. Ağrı İl Başkanlığına getirilen Mehmet Baki Dursun; " Milli Eğitim Bakanlığında Öğretmen harici kadroların sorunlarıyla ilgilenen Tüm Eğitim Çalışanları Sendikasının bir ferdi olmaktan gurur duyuyoruz. Yıllardır sorunlarımızı ve bizleri görmeyen diğer sendikaların hükümleri sona ermiştir. Ağrı eğitim çalışanları olarak, diğer sendikalardan toplu istifa ederek, Teç-Sen Tüm Eğitim Çalışanları Sendikasına geçişimiz hayırlı ve uğurlu olsun." Dedi.

Bizlerde; Diğer sendikalardan toplu istifa ederek Teç-Sen (Tüm Eğitim Çalışanları Sendikasına) katılan ve Ağrı İl Başkanlığını oluşturacak olan kurucu İl başkanımız Mehmet Baki DURSUN olmak üzere, tüm Ağrı eğitim çalışanlarına gösterdikleri onurlu ve cesur duruşlarından dolayı teşekkür eder, Ailemize, Evinize hoş geldiniz diyoruz.

Van İlimizde bulunan temsilciliğimizle de buluşan Genel Sosyal İşler Başkanı Niyazi DAĞCI, İl Başkanımız Ahmet ÇELEBİ ile, İlçe ve Van Merkez okullarında bulunan eğitim çalışanlarımızı ziyarette bulunarak, sendikamızın çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Van Halk Eğitim Merkezinde düzenlenen Doğalgaz kursu seminerine de katılarak, eğitim çalışanlarımıza Teç-Sen sendikamızın Kuruluş amacını ve bu güne kadar yaptığı çalışmaları anlatıldı. Bu seminer vasıtası ile de Van ilinde Teç-Sen sendikamızın çalışmaları tüm kadrolarımıza duyurulmuş ve toplu katılımlar olmuştur. Genel Sosyal İşleri Başkanı Niyazi DAĞCI, Van İlinde bizlere katkıda bulunan tüm Eğitim çalışanları kardeşlerimize teşekkür ediyoruz. Dedi.

TEÇ-SEN BASIN YAYIN ve SOSYAL İŞLER BAŞKANLIĞI

+