MEB Destek Hizmetleri Genel Müdürü Levent ÖZİL’e ziyarette bulunduk. 

MEB Destek Hizmetleri Genel Müdürü Levent ÖZİL’e ziyarette bulunduk. 


Genel Başkanımız Ümit DEMİREL  ve Genel Başkan Yardımcımız Ali GÜLER, Destek Hizmetleri Genel Müdürü Levent ÖZİL’e Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu .
Görüşmede Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü uhdesinde bulunan görevler kapsamında eğitim çalışanlarının yaşadığı sorunlar ve talepleri yeni Genel Müdürümüze iletildi. 
Görüşmede; 
Banka Maaş anlaşmalarının Merkezi bir sistemde Milli Eğitim Bakanlığı tarafından merkezi yapılması tüm çalışanların promosyonlarının aynı ve güncel olması, 
Merkez teşkilatı banka promosyon anlaşmasının bir an önce güncellenmesi, 
Öğretmenevlerinde öğretmenlere yapılan %50 lik indirimin Milli Eğitim Bakanlığında görev yapan tüm eğitim çalışanlarına yayılması,
Hususlarında Sayın Genel Müdürümüze sendikamızın ve eğitim çalışanlarının talepleri iletilmiştir. 
 
Sayın Genel Müdürümüz ifade ettiğimiz Banka promosyonları konusunda tüm il ve ilçelerden istatistiki bilgi aldıklarını ve bu bilgiler doğrultusunda bir çalışma yapılacağını dile getirdi.  Öğretmenevlerinde yapılan indirimin Cumhurbaşkanlığı tebliği gereği sadece öğretmenlere yaptıklarını ancak tekrar görüşme yapılıp genele yayılması konusunda Milli Eğitim Bakanı ile tekrar görüşeceğini belitti. 

Buradan Genel Müdürümüz Sayın Levent ÖZİL’ görevinde başarılar diliyor, heyetimize göstermiş olduğu samimiyet ve yakın ilgisinden dolayı bir kez daha teşekkür ediyoruz. 
 
TEÇ-SEN GENEL MERKEZİ

+