TEÇ-SEN GENEL BAŞKANI ÜMİT DEMİREL ELAZIĞ,MALATYA ve KAYSERİ'DE EĞİTİM ÇALIŞANLARIYLA BİR ARAAYA GELDİ.

12 Eylül - 16 Eylül 2022 Tarihleri Arasında Gerçekleşen Genel Merkez İl Turları Kapsamında ,

Genel Başkanımız Ümit DEMİREL ve Genel Başkan Yardımcılarımız Ali GÜLER, Ramazan TÜRKASLAN ve Adnan AKTURAN ELAZIĞ,MALATYA ve KAYSERİ'DE İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerindeki Eğitim Çalışanlarıyla Bir Araya Geldiler.

Yıllardır Çözülemeyen Eğitim Çalışanlarının Başlıca Sorunlarından ,Eğitim Öğretime Hazırlık Ödeneği,3600 ek göstergenin tüm kamu çalışanlarını kapsaması, Yardımcı Hizmetler Sınıfının Kaldırılması, GYS ve Unvan Değişikliği Sınavları ve 4/B'li Personele Kadro Verilmesine İlişkin Sendikamızın Yürütmüş Olduğu Aktif Çalışmalar ve Eylemler Hakkında Eğitim Çalışanlarını Bilgilendirdiler. Eğitim Çalışanlarının Gerçek Sorunlarına ve Gerçekçi Çözümler Aradığımızı ve Bu Sorunların Bir Çoğunda Olumlu Haberlere Çok Yakın Olduğumuzu Değerli Eğitim Çalışanlarıyla Paylaştılar.

Gerçekleşen İl ve İlçe Ziyaretlerimizde Genel Merkez Yöneticilerimize Eşlik Eden Elazığ Şube Başkanımız Sedat GÜLMEZ'e ve Elazığ Yönetim Ekibine, Malatya İl Başkanımız Orhan GEDİK ve Malatya Yönetim Ekibine, Kayseri Şube Başkanımız Adem ERDOĞAN ve Kayseri Yönetim Ekibine Teşekkürlerimizi Sunar, Sendikamıza Yeni Katılan Üyelerimize de Gerçek Yuvaları Olan TEÇ-SEN'E Hoş Geldiniz Diyoruz.

Hedef: YETKİ Parola : KALBİNİN SESİNİ DİNLE !

TEÇ-SEN GENEL MERKEZİ

+