TEÇ-SEN: "Teç-Sen Kanser Hastaları Tedavisi Konfor Evi Hizmete Başladı."

Teç-Sen 2.Dönem Genel Merkez Yönetim Kurulu Toplantısında alınan karar gereği, Ankara İline Kanser Hastalığının tedavisi için gelen üyelerimizin ve 1.derece akrabalarının Kemoterapi ve Radyoterapi süreçlerini rahat ve huzurlu bir ortamda tamamlanmasını sağlamak ve kendi evlerindeki tüm konforun aynısını tedavi süreçlerinde hizmetlerine sunulması amacıyla Teç-Sen Kanser Hastaları Tedavisi Konfor Evi oluşturularak üyelerimizin hizmetine sunulmuştur.

Teç-Sen Kanser Hastaları Tedavisi Konfor Evinin görüntülerine ulaşmak için tıklayın!

.

TEÇ-SEN KANSER HASTALARI TEDAVİLERİ KONFOR EVİ

(Teç-Sen Kahaskev)

 

Bilindiği üzere, Çağımızın hastalığı olarak kabul edilen ve tedavi süreci uzun ve meşakkatli olan Kanser hastalığı ile mücadele alanında ülkemizde ve dünyada uzun yollar katedilmiştir.

Özellikle kanser hastalığının tedavisinde, psikoljik yardım, moral ve motivasyonun çok önemli bir yer tuttuğu bilimsel olarak kanıtlanmış bir durumdur.

Sendikamızca mali ve özlük hakların alınması yolunda gösterdiği mücadelenin yanında sosyal sorumluluk projelerine destek vererek sendika olarak görevini en iyi şekilde yerine getirmeye çalışmaktadır.

Bu sebeple; Sendikamız üyelerinin yararlanacağı "Teç-Sen Kanser Hastaları Tedavileri Konfor Evi" oluşturularak faaliyete başlamıştır. Konfor evi olarak nitelendirdiğimiz evimizin en önemli özelliği kanser hastalığının tedavi süreçlerinden olan KEMOTERAPİ ve RADYOTERAPİ dönemlerinde üyelerimizin konfor evimizde ücretsiz olarak 1-1,5 ay konaklayabileceklerdir.

 "Teç-Sen Kanser Hastaları Tedavileri Konfor Evi"mizde, bir evde olması gereken (TV,Çamaşır Makinası, Bulaşık Makinası, Ütü, Oturma Gurubu, Ebeveyn Odası, Çalışma Odası, Mutfak malzemeleri, Halı, Yatak, Sıcak Su, Kaloriferli Isınma) tüm konfor bulunmaktadır.

Üyelerimiz tedavi süreleri boyunca akıllarına gelen; "nerede kalacağım?", "ücretini nasıl karşılacağım?", "Eşimle kalabileceğim müsait bir yer mi?", "ulaşımı nasıl sağlayacağım?" gibi tüm soruların yanıt bulduğu ve çözümlendiği KONFOR evimiz Ülkemize ve Eğitim çalışanlarına hayırlı ve uğurlu olsun.

TEÇ-SEN GENEL MERKEZ.

NOT:

1- Konfor evinden yararlanacak eğitim çalışanları 0312 425 55 56 numaralı telefonu arayarak randevu alacaklardır. (Kemotarapi / Radyoterapi alacağına dair belgenin bir suretinin verilmesi zorunludur.)

2- Konfor evinde kalan eğitim çalışanı tedavi süreci boyunca kesinlikle konaklamayla ilgili herhangibir ücret ödemeyecektir. (Her türlü ısınma, elektirik ve su gibi giderler sendikamızca karşılanacaktır.)

3- Konfor evinde bir seferde sadece 1(bir) aile konaklayabilecektir. Konfor evimiz 3 oda ve 1 mutfak bulunmaktadır.

4- Konfor evimiz Kocatepe Camiinin hemen yanında olup, tüm hastanelere 5 dk mesafededir.

5- Geniş ve detaylı bilgi için 0312 425 55 56 numaralı telefonu arayın.

+