Bayburt ve Çorum Eğitim Çalışanları Evinize ve Ailenize Hoşgeldiniz.

TOPLU KATILIMLAR DEVAM EDİYOR !!!

HOŞGELDİNİZ ÇORUM VE BAYBURT

Türkiye'de sendikacılık düsturunu değiştiren, siyasal birliktelik yerine ortak amaç, ortak mücadele ve ortak akıl fikrini yürüten, uzaktan uzağa üye ilişkisi yerine yerinde ve kucaklayıcı felsefesini güden Sendikamıza toplu katılımlar devam ediyor.

Teç-Sen'de FARK VAR deyip, bizim yerimiz kendi evimiz diyen eğitim çalışanlarına Çorum ve Bayburt illerimizde katıldı. Teç-Sen olarak ailemize katılan eğitim çalışanlarına, yürekli ve cesur kardeşlerimize evinize hoşgeldiniz diyoruz.

Sendikamız Genel Teşkilatlandırma Başkanı Niyazi DAĞCI ile Genel Başkan Danışmanı Hatice YÖRÜK Çorum iline giderek Çorum eğitim çalışanlarıyla geniş katılımlı toplantılar yapılarak, sendikamızın hedef ve ilkeleri anlatıldı. Yapılan toplantılar sonucunda  Çorum İl Başkanlığına Yüksel AKMAN getirilmiştir.

Bayburt ili Milli Eğitim Müdürlüğünde görev yapan Selami BİRGÜL ile yapılan iştişareler ve görüşmeler neticesinde, Bayburt ilinde teşkilatlandırma çalışmaları başlatılmıştır. İl Başkanımız Selami BİRGÜL ve Yönetim kurulu üyeleri Sendikamız Genel Merkezini ziyaret ederek, bilgi paylaşımında bulunmuşlardır.

Teç-Sen Çorum İl Başkanlığına getirilen Yüksel AKMAN ve Teç-Sen Bayburt İl Başkanlığına getirilen Selami BİRGÜL'e Teç-Sen ailesine ve evine hoşgeldiniz der, yeni görevlerinin hayırlı olmasını tememni ederiz.

picture picture picture picture picture picture
picture picture picture picture

+