Teç-Sen'den Önce Böyle (HİZMETLİ MEMUR VE MEMUR ODASI) Gördünüz mü?


Tüm Eğitim Çalışanları Sendikasının kurulma nedenlerinin en önemli başlıklarından olan "Kurumiçi Bütünlük Anlayışının  Benimsenmesi" ilkesi ve bu ilke doğrultusunda yaptığımız açıklamalar ve çalışmaların sonuçları eğitim çalışanlarının çalışma hayatına olumlu yansımaktadır.

Kırşehir Durdu-Muzaffer Marşap Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Müdürlüğünün öncülüğünde gerçekleştirilen çalışmalar sonucunda "Hizmetli Memur Odaları ile Memur Odaları" yeniden dizayn edilmiş ve hizmetli ve memur kardeşlerimizin çalışma ortamları MODERN düzeye ulaştırılmıştır.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Genel Başkanımız Ümit DEMİREL "Hizmetli Memur ve Memur kardeşlerimiz için yapılan modern çalışma odalarının yapımında emeği geçenleri kutluyorum. Tüm Eğitim Çalışanları Sendikasının neden kurulduğunu anlamayanlara verilmiş en iyi cevaptır. Fazla söze gerek görmüyorum. Büyük onur ve gurur duydum. Modern çalışma odaları yapılmaya devam edilmelidir."dedi

Kırşehir Durdu-Muzaffer Marşap Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Müdürlüğünce yeniden dizayn edilen "Hizmetli Memur ve Memur Odaları"nın günümüz koşullarına ve çalışma koşullarının iş hayatına uygun olduğunu söyleyen Kırşehir İl Başkanımız Atalay YAĞCI: "Aynı kurum içinde aynı amaca hizmet eden eğitim çalışanlarının, bütünsel anlayış içinde birbirine kenetlenmesi ve ortak amaç ilke doğrultusunda ortak akılda buluşması çok doğru bir karardır. "Hizmetli Memur ve Memur Odalarını" yeniden dizayn edip, eğitim ve eğitim çalışanlarının çalışma ortamını iyileştiren Kırşehir Durdu-Muzaffer Marşap Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Müdürlüğüne ve yönetim kademesine teşekkür eder, diğer okullara örnek teşkil etmesini dilerim."dedi.

+