KANUN TEKLİFİMİZE CHP'DEN TAM DESTEK

EĞİTİM ÖĞRETİME HAZIRLIK ÖDEĞİNİ KANUN TEKLİFİMİZİN YASALAŞMASI İÇİN BAŞLATTIĞIMIZ TOPYEKÜN MÜCADELE TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR...

Eğim Öğretime Hazırlık Ödeneğinin Tüm Meb Personellerine verilmesi hakkındaki Kanun Teklifimizin yasalaşması için başlattığımız top yekün mücadele kapsamında Kayseri Teç-Sen İl Başkanımız Ramazan TÜRKASLAN ve Yönetim Kurulu Üyeleri CHP İl Başkanlığı ve Kayseri Milletvekili Şevki KULKULOĞLU ile biraraya geldi.

Kayseri İl Başkanımız Ramazan TÜRKASLAN: "Sendikamızca hazırlanan "Eğitim Öğretime Hazırlık Ödeneğinin Tüm Meb Personellerine Verilmesi hakkındaki kanun teklifinin" yasalaşması için CHP İl Başkanlığı ve Kayseri Milletvekilimiz Şevki KULKULOĞLU TAM DESTEK sözünü vermişlerdir." Dedi.

Teç-Sen Genel Merkezince "Topyekün Mücadele" parolasıyla başlatılan "Eğitim Öğretime Hazırlık Ödeneğinin Tüm Meb Personellerine verilmesi hakkındaki Kanun Teklifi"nin yasalaşması için Teç-Sen İl Başkanlıklarının illerinde parti il başkanlıklarıyla ve milletvekilleriyle yapılan görüşmeler kapsamında kayseri ilimizde bulunan tüm Parti İl Başkanlıklarından ve milletvekillerinden randevu talebinde bulunulmuştur.

Randevu talebimize ilk olumlu cevap veren CHP Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanlığı ile Kayseri Teç-Sen İl Başkanlığı olarak yapmış olduğumuz görüşmeye CHP Kayseri Milletvekilimiz Şevki KULKULOĞLU'da bizzat katılmıştır.

Kayseri Teç-Sen Yönetimi olarak, sendikamız tarafından TBMM'ye verilen Eğitim Öğretime Hazırlık Ödeneğinin Tüm Meb Personellerine verilmesi hakkındaki Kanun teklifimize destek aradığımızı, MEB Personellerine yapılan haksızlıkların biran önce giderilmesi gerektiğini, eğitim çalışanlarının ayrımcılığa maruz kaldığı konularında görüşmelerimizi tamamlayarak, CHP İl Başkanlığı ve Kayseri Milletvekilimiz Şevki KULKULOĞLU'yla birlikte basın açıklaması yapılmıştır.

Yaptığımız ortak basın açıklamasında; CHP İl Başkanlığı ve Kayseri Milletvekilimiz Şevki KULKULOĞLU "Milli Eğitim Personellerine yapılan haksızlıkların giderilmesi için ellerinden geleni yapacaklarını, il başkanlığımızca sunulan dosyanın içeriğinin incelenerek sorunların çözülmesine yardımcı olacaklarını ve Eğitim Öğretime Hazırlık Ödeneği ile ilgili kanun teklifimizin yasalaşması için Cumhuriyet Halk Partisi olarak tam destek vereceklerini" belirtmişlerdir.

 "Topyekün Mücadele" prolasıyla başlatılan mücadelede "Eğitim Öğretime Hazırlık Ödeneğinin Tüm Meb Personellerine verilmesi hakkındaki kanun teklifi"nin yasalaşması için ilimizde başlatılan Parti Başkanlıkları ve Milletvekilleri ilk görüşmesi olumlu ve verimli geçmiş olup, diğer partiler ve milletvekilleriyle görüşmelerimiz devam edecektir.

Ramazan TÜRKASLAN

Teç-Sen Kayseri İl Başkanı

picture picture picture picture picture picture
picture

+