VAN'DAN EDİRNEYE DALGA DALGA GELİYORUZ.

Teç-Sen Kardeşliğine ve Teç-sen Var oluş coşkusuna Van İlimizde Eğitim çalışanları da katıldı. Sendikamızın Genel Teşkilatlandırma başkanı Niyazi DAĞCI, uzak yakın demeden teşkilatlanma çalışmalarına hız vermiştir. Eğitim Çalışanları kardeşlerimizi aynı çatı altında toplamak, özlük ve mali haklarımızın mücadelesini birlikte sürdürmek için bütün illerde Teç-Sen bayrağını dalgalandırmak ve Bakanlığımız tarafından bizlere bakış açısını değiştirmek için çıktığımız bu yolda Van eğitim çalışanlarıyla bir araya gelen DAĞCI, "Van, Bingöl ve Muş İllerinde görev yapan eğitim çalışanları ile yapılan toplantılar sonucunda Teç-Sen Van, Bingöl ve Muş İl Başkanlıklarının kurulmasına karar verilmiştir."dedi.

Konu ile ilgili yaptığı kısa değerlendirmede; "Eğitim çalışanları olarak, amaç ve ilke bazında biz olgusuyla birlikte hareket ederek, hedeflerimize ulaşıncaya kadar, "ortak sorun-ortak mücadele" ekseninde kenetlenerek, mücadeleye devam edeceğiz." Dedi. Ayrıntılar için tıklayın.

Ayrıca Van İlimizde bizlere sıcak ilgi ve muhabbet besleyen başta Ahmet ÇELEBİ, Hakim YÜCEBAŞ, Enver AKBAY, Bülent USLU, Nevzat BAŞTÜRK, Mehmet Raşit İDİKUT, Turgay GÜLPINAR'a; Muş İlinden Teç-Sen'e gönül veren bizi karşılayan Cahit FIRAT'a ve Teşkilatlandırmaya hız verecek olan Ramazan UYGUR'a; Bingöl İlinde Özlük Şefimiz Zeki KOÇ, Ahmet ZOROĞLU, Zihni YILMAZ ve Mahsun KÖSE'ye bizlere ilgi ve alaka gösteren kendi kadrolarımızın sıkıntılarını dile getiren, birlikteliğimize katkı sağlayan hizmet yarışında bizlerde varız diyen bütün Eğitim çalışanları kardeşlerimize teşekkür ediyor, şükranlarımızı sunuyoruz.

picture picture picture picture picture picture
picture

+