KIRIKKALE EĞİTİM ÇALIŞANLARI TOPLU OLARAK TEÇ-SEN AİLESİNE KATILDI.

Sendikamız Genel Başkanı Ümit DEMİREL ile Genel Teşkilatlandırma Başkanımız Niyazi DAĞCI "Teç-Sen 2008 Yılı Teşkilatlanma-Örgütlenme Hedefi" kapsamında Kırıkkale iline giderek kırıkkale eğitim çalışanlarını ziyaret etti.

Güven, İtibar ve Pozitif Çalışmalarıyla Tüm Türkiyenin gönlünde taht kuran Sendikamıza KIRIKKALE EĞİTİM ÇALIŞANLARI TOPLU OLARAK KATILDI. Kırıkkale İl Başkanlığına atanan Neşet ERKEÇ; " Milli Eğitim Bakanlığında Öğretmen harici kadroların sorunlarıyla ilgilenen Tüm Eğitim Çalışanları Sendikasının bir ferdi olmaktan gurur duyuyoruz. Yıllardır sorunlarımızı ve bizleri görmeyen diğer sendikaların hükümleri sona ermiştir. Kırıkkale eğitim çalışanları olarak, diğer sendikalardan toplu istifa ederek, Teç-Sen Tüm Eğitim Çalışanları Sendikasına geçişimiz hayırlı ve uğurlu olsun." Dedi.  

Bizlerde; Diğer sendikalardan toplu istifa ederek Teç-Sen (Tüm Eğitim Çalışanları Sendikasına) katılan ve Kırıkkale İl Başkanlığını oluşturan başta İl Başkanımız Neşet ERKEÇ olmak üzere, tüm kırıkkale eğitim çalışanlarına gösterdikleri onurlu ve cesur duruşlarından dolayı teşekkür eder, Ailemize, Evinize ve Yuvanıza Hoşgeldiniz diyoruz.

picture picture picture picture

+