TEKRAR TEKRAR SÖYLÜYORUZ! TOPLU SÖZLEŞME İKRAMİYESİ OLAN VE 3 AYDA BİR VERİLECEK OLAN 498,91 TL ÜCRETİ TEÇ-SEN ÜYELERİ DE DİĞER SENDİKALARA ÜYE OLAN KAMU ÇALIŞANLARI DA ALACAKTIR.

TEKRAR TEKRAR SÖYLÜYORUZ! TOPLU SÖZLEŞME İKRAMİYESİ OLAN VE 3 AYDA BİR VERİLECEK OLAN 498,91 TL ÜCRETİ TEÇ-SEN ÜYELERİ DE DİĞER SENDİKALARA ÜYE OLAN KAMU ÇALIŞANLARI DA ALACAKTIR.

Kabul edelim! 6 dönem toplu iş sözleşmesi sendikal tarihin en KARA, en UTANÇ VERİCİ ve en REZİL sözleşmesidir. Sıfır zam, sıfır seyyanen zam, sıfır refah payı, sıfır başarı ve sıfır kazanım ile sonuçlanmasının yanında utanmazlığın, aymazlığın ve garabetin zirve yaptığı bir toplu sözleşme olarak kayıtlara geçmiştir.

Toplu sözleşme masasına ortak taleple oturan yetkili sendika ve ortağının tüm BOL SIFIRLI SÖZLEŞMENİN izlerini kapatma, başarısızlıklarını örtme ve algı yaratma için sadece üyelerinin yararlanacağını söyledikleri (onların tabiri ile) 400 lira toplu sözleşme ikramiyesinden hangi sendikaya üye olduğuna bakılmaksınız sendika üyelerinin tamamına ödeneceği sürekli ve her ortamda söyledik! BUNLARIN YALANLARINI, İPLİĞİNİ PAZARA ÇIKARDIK!

Yetmedi. şimdi de 400 lira olan toplu sözleşme ikramiyesini 500 liraya çıkardıklarını ifade eden mesajlar atarak yine yalanlarla kamu çalışanlarının aklını çelmeye çalıştıklarını utanarak izliyoruz. Kendini BÜYÜK sanan beyler... siyaset yapacaksınız sendikacılık yapmayın! sendikacılık yapacaksanız siyaset yapmayı bırakın!

400 lira toplu sözleşme ikramiyesi 498,91 TL olmuştur. ama bunların dediği gibi değildir. yani onların kazandıkları değildir. ENFLASYONUN kazandığıdır. buna kazanmak denirse...

Ağustos, Eylül, Ekim, Kasım ve Aralık ayında cebimizden çıkan, alım gücümüzü düşüren ENFLASYON ORANININ maaşları yansıtılması ile oluşan artıştan Yetkili sendika ve ortağının dahli yoktur. ortada kazanım da yoktur. ALGI VARDIR!

TOPLU SÖZLEŞME MASASINDAN KAZANDIKLARI %5 ZAMDIR. O ZAMDA DAHA ATTIKLARI İMZA KURUMADAN KUŞ OLUP UÇMUŞTUR.

KAMU ÇALIŞANLARI 12 YILDIR ZAM ALMAMAKTADIR. 2022 VE 2023 YILLARINDA DA ZAM ALMAYACAKTIR.

TEÇ-SEN GENEL BAŞKANLIĞI

+