ADANA HATAY VE OSMANİYE EĞİTİM ÇALIŞANLARI EVİNİZE HOŞGELDİNİZ

ADANA, OSMANİYE, HATAY EĞİTİM ÇALIŞANLARI AİLEMİZE VE EVİNİZE HOŞGELDİNİZ

Teç-Sen Kardeşliği ve Teç-Sen Ailesine gün geçmiyor ki yeni bir il, yeni eğitim çalışanları katılarak "Teç-Sen Kardeşliği Tüm Türkiye'de" sloganıyla çıktığımız varoluş mücadelemiz amacına, ilke ve hedeflerine uygun olarak büyümeye devam ediyor.

Teç-Sen Genel Teşkilatlandırma Başkanımız Niyazi DAĞCI, teşkilatlandırma çalışmaları için Adana - Osmaniye ve Hatay İllerine gidip, eğitim çalışanlarına "Kadroların Varoluş Hareketini" anlatarak, eğitim çalışanlarının kendi kadrolarına destek vermesini istedi. Tüm Türkiyede büyük bir ilgi gören Tüm Eğitim Çalışanları Sendikasına Adana-Osmaniye ve Hatay illerinden de destek geldi.

Konu ile ilgili kısa bir değerlendirme yapan Genel Teşkilatlandırma Başkanımız Niyazi DAĞCI; "Teç-Sen kurulmadan önce kadrolarımız alternatifsiz bırakılmış, hor görülmüş, üye olması gereken dolgu malzemesi olarak kullanılmıştı. Artık sorunların çözümüne katkıda bulunan, her söz ve eylemi eğitim çalışanları için yapan ve gün geçtikçe büyüyen ve gelişen Teç-Sen vardır.

Adana İlinde yaptığımız teşkilatlandırma çalışmalarında bizleri yalnız bırakmayan Onur DEMİR kardeşime ve İl Başkanlığını üstlenerek Adana ilinde Teç-Sen Bayrağını dalgalandıran Adana İl Temsilciliğinin kurarak, teç-sen bayrağının dalgalanmasını sağlayan ve Genel Merkezimizi ziyaret ederek bizleri onurlandıran Abuzer YILDIZTEPE Kardeşime,

 

Osmaniye İl MEM çalışanı olan  sendikamıza üye olan İbrahim TAŞKALA ve ekibine, Kadirli İlçesinde calışan Vahide hanıma ve özellikle sendikamızın Düziçi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde İlçe teşkilatını kuran Mustafa KAPGI , Mustafa TOPAL kardeşlerime,

Hatay ilinde İl Başkanlığının Kurulmasını üstlenen Arif EVGİ, Cuma KARAGÖN olmak üzere, başta Şefimiz  Ali AKKUŞ' a, Arif EVGİ-İLKAY GÖK- Şükran ÖZDENİL'e Ömer ÜLGER'e, Ethem KARAÇETİN'e Mehmet DAĞCI'ya, Cuma KARAGÖN'e ve Abdullatif BAYRAKÇIOĞLU kardeşlerime sonsuz şükranlarımı sunuyorum." Dedi.

picture picture picture picture picture picture
picture picture picture

+