DEMİREL : “MEMUR-SEN VE KAMU-SEN, SENDİKAL REKABET YERİNE SENDİKAL CİNAYET TEŞEBBÜSÜNÜ TERCİH ETMİŞTİR.!”

DEMİREL : “MEMUR-SEN VE KAMU-SEN, SENDİKAL REKABET YERİNE SENDİKAL CİNAYET TEŞEBBÜSÜNÜ TERCİH ETMİŞTİR.!”

 

Rahatsız oldu ağalar, beyler…

Huzurları kaçtı ağaların, beylerin…

Beceriksiz, Başarısız olduklarını her daim yüzlerine vurduk…Hırslandı ağalar, beyler…

Kamu çalışanlarını geleceğini, hayallerini, umutlarını çaldınız… Kamu çalışanlarını sattınız! Dedik… Bilendi ağalar, beyler…

Toplu Sözleşme Masasında kazandıkları hiçbir şey olmadığını söyledik… Yüzleri kızarmadan KAZANDIK! Dediler! Ağalar, Beyler…

 

Nerde! Bayram İkramiyesi Dedik!... Nerde! 4B’liye Kadro Dedik!... Nerde 3600 Ek Gösterge DEDİK!... Nerde! Yardımcı Hizmetler Sınıfının Kaldırılması DEDİK!... NERDE! Ek Ödemenin ve Özel Hizmet Tazminatının Artırılması DEDİK! NERDE! Gelir Vergisi Kesintisinin Sabitlenmesi DEDİK!

 ÇOK KIZDILAR… Çünkü DOĞRUYU SÖYLÜYORDUK! Hep Tabanın Sesi Olduk ve Olmaya da devam edeceğiz…

 

HEDEFİN TEÇ-SEN’İN OLDUĞUNU BİLİYORUZ. BİLMEDİĞİNİZ BİŞEY VAR! EĞİTİM ÇALIŞANLARININ TEK KALESİ TEÇ-SEN YIKILMAZ! YIKILMAYACAKTIR.

 

6.Dönem Toplu İş Sözleşmesinde HİÇBİR KAZANIMI OLMAYAN Memur-Sen ve Ortağı Kamu-Sen, “Sendikal Rekabet” Yerine “Sendikal Cinayet Teşebbüsünü” Tercih etmiştir. Bu tercih sendikal mücadele ve sendikal örgütlenme tarihine KARA BİR LEKE olarak geçmiştir.

TEÇ-SEN – Tüm Eğitim Çalışanları Sendikası Eğitim Çalışanlarının ve Yakın Bir Gelecekte Kamu Çalışanlarının Gerçek ve Güvenilir Kalesi Olacaktır.

 

KURT KIŞI ATLATIR AMA YEDİĞİ AYAZI UNUTMAZ!

+