DEMİREL “İL/İLÇE MEM MÜDÜRLERİ, ŞUBE/OKUL MÜDÜRLERİ SENDİKACILIK YAPACAKLARSA, DEVLETİN YÖNETİM GÖMLEĞİNİ ÇIKARIP KARŞIMIZA ÇIKSINLAR!

DEMİREL “İL/İLÇE MEM MÜDÜRLERİ, ŞUBE/OKUL MÜDÜRLERİ SENDİKACILIK YAPACAKLARSA, DEVLETİN YÖNETİM GÖMLEĞİNİ ÇIKARIP KARŞIMIZA ÇIKSINLAR!

 

Malum yetki dönemi içindeyiz. 11 ay boyunca eğitim çalışanlarının yanına, yöresine uğramayan ideolojik siyasi sendikaların yöneticileri saklandıkları, gizlendikleri, delikten çıktıkları ve eğitim çalışanlarını sadece yetki almak ve sayılarını artırmak için üye yaptıkları döneme girmiş bulunmaktayız.  

 

İdeolojik siyasi sendikacılık budur. Kamu çalışanlarının yanında olmayan ve sürekli bağlı oldukları siyasi partinin gündemini kendi gündemi yapan ve “Emredersin Paşam!” sözünden başka bir söz söyleyemeyen bu ideolojik sendikaların ödülü ise haksız, adaletsiz ve liyakatsiz verilen Koltuklardır.

 

Al gülüm, ver gülüm!

 

Öyle şirazesi kaydı ki olayların… sendika il/ilçe başkanları veya yönetim kurulu üyeleri il/ilçe/şube ve okul müdürü yapıldı ve şimdi bu densizler sendikacılık gömleğinin üzerine yönetici gömleği giyerek eğitim çalışanlarına akla, mantığa ve çalışma hayatına uymayan baskı - mobbing - yıldırma - pes ettirme – sürgün - ceza v.b uygulamalarının yanında devletin adalet kılıcını da eğitim çalışanlarını üye yapmak için kullanır hale geldiler.

 

KORKU-MOBBİNG İKLİMİ YARATIP BU İKLİMDEN FAYDALANACAKLARINI SANANLAR BİLSİNLER Kİ YARGILANMAKTAN VE CEZA ALMAKTAN KAÇAMAYACAKLAR. YAŞATTIKLARINI YAŞAMADAN KİMSE BU DÜNYADAN GİTMEYECEK!

 

Artık uyarmıyoruz! Gereğini yapıyoruz! Kimse, devletin yönetici kimliğini kullanarak eğitim çalışanlarının sendikasını zorla değiştiremez. Gereğini yapacağız. KİMSE devletin yönetici kılıcını kullanarak eğitim çalışanlarına ayar vermeye, hizaya getirmeye çalışamaz. Gereğini yapacağız.  Şimdi bu sözlerimiz bunlara vızıltı gibi gelebilir ama gerçeklerle yüz yüze kaldıklarında yüzlerindeki ifadeyi göreceğiz.

 

Türkiye Cumhuriyeti Devleti kabile devleti değildir. Kendilerini bulunmaz hint kumaşı sananlar, devletin yönetici gömleğini giyip her haltı yiyeceğini sananlar, kendilerini dev aynasında görenler bilsinler ki; BİZİM YOLCULUĞUMUZ HAK VE ADALET YOLCUĞUDUR VE KRALINIZ GELSİN! FARKETMEZ. BİZ BU YOLDAN ASLA DÖNMEYECEĞİZ!

 

TEÇ-SEN GENEL BAŞKANLIĞI

+