TOKAT İL BAŞKANLIĞININ YENİ BİNASI GENEL MERKEZ YÖNETİCİLERİMİZCE ZİYARET EDİLDİ.

TOKAT İL BAŞKANLIĞININ YENİ BİNASI GENEL MERKEZ YÖNETİCİLERİMİZCE ZİYARET EDİLDİ.

Sendikamızın, Tokat il başkanlığınca düzenlenen Tokat Teç-Sen İl Başkanlığı Binasının açılışı ile ilgili basın açıklamasına Sendikamız Genel Merkez Yönetim Kurulu'da katıldı.

Tokat il Başkanı Ahmet ÇATLADIR düzenlediği basın toplantısında ; "İllerde, ilçelerde tüm olumsuzluklara rağmen büyümeye ve Teç-Sen ailesinin sıcaklığını anlatmaya devam ediyoruz. Kadrolarımızın sorunlarıyla ilgilenen tek sendika olma özelliğimizin yanında bir aile olma özelliğimizinde gündemde kalması doğru ve akılcı adım attığımızın göstergesidir. İl Başkanlığımızın binasının ve hizmetlerinin eğitim çalışanlarına hayırlı olmasını diliyorum." Dedi.

Toplantıya katılan Genel Başkanımız Ümit DEMİREL " Sevgi ve saygının, cahiliyeden bilgi çağına geçişin önemli bir ayağı olan Tüm Eğitim Çalışanları sendikası tüm yurtta dalga dalga büyümektedir. Bu büyüme ve gelişmede katkısı inkar edilemez olan tokat eğitim çalışanlarının ve Tokat İl Başkanlığının yaptığı olumlu ve güzel çalışmalar neticesinde İl Başkanlığı binasının açılışına gelmemiz ve kardeşlerimizin bu mutlu günlerinde yanlarında bulunmamız kaçınılmazdı. Tokat İl Başkanlığımızın binası Eğitim çalışanlarına ve sendikamıza hayırlı olsun." Dedi. Genel Merkez Yönetim Kurulu toplantısını Tokat ilinde yapan genel merkez yöneticilerimiz, İlçe başkanlarıyla da bir toplantı yaparak sorunları bizzat sahasında dinledi.

picture picture picture picture picture picture
picture picture picture picture picture picture

+