Amasya/Suluova İlçe Temsilciliğimiz Kuruldu.


AMASYA/SULUOVA TEÇ-SEN İLÇE BAŞKANLIĞI KURULDU.

 

Sendikamızın Ankara'ya taşınması bütün yurtta eğitim çalışanları arasında sevinçle karşılanmıştır. Sendikamızın Ankara'ya taşınma işlemleri ve İnternet sağlayıcımızdan kaynaklanan teknik sorunlar nedeniyle kısa süreli ayrılık yaşadık. Özür dileriz.. Yine birlikteyiz. Yine beraberiz...

 

Sendikamızın gönül birliği ailesine Amasya Suluova ilçesinin de katıldığı haberini vermekten büyük gurur duyuyoruz. Özellikle teşkilatlandırma çalışmalarımızın hızla devam ettiği şu günlerde doğru ve akılcı yaklaşımlarla dostluk ve kardeşlik bağının geliştirilmesiyle, kimilerine göre inatla, kimilerine göre hırsla Teç-Sen ailesi eğitim çalışanlarının destekleriyle büyük bir aile olma yolunda hızla ilerliyor.

 

En son olarak Amasya Suluova eğitim çalışanları da "Bende Varım! Varoluş Mücadelesi"ne "İsyan ve İtibar" sloganıyla katılarak Teç-Sen bayrağının Amasya ilinde dalgalanmasını sağlamışlardır. Teç-Sen ailesi olarak Suluova eğitim çalışanlarına Ailenize ve evinize hoş geldiniz diyoruz. 

 

Amasya Suluova İlçe Başkanımız Mustafa YİĞİT, 01/01/1966 yılında Samsun/ Çarşamba ilinde doğmuştur. Evli ve 3 çocuk babası olan YİĞİT, ilköğretimini Amasya Suluovada, Ortaöğretimini Samsun ilinde tamamlamıştır.

 

Açıköğretim Fakültesi Sosyal Bilimler fakültesinden mezun olan YİĞİT 1989 yılında Milli Eğitim Bakanlığına Hizmetli kadrosuyla atanmıştır. 1999 yılında Ambar memurluğuna, 2006 yılında ise VHKİ kadrosuna yükselen YİĞİT, halen Suluova ilçe Milli Eğitim Müdürlüğünde görev yapmaktadır.

 

Değerli İlçe Başkanımız Mustafa YİĞİT'e yeni görevinde başarılar dileriz.

 

TEÇ-SEN GENEL MERKEZ YÖNETİM KURULU

 

Amasya Suluova İlçe Başkanımız Mustafa YİĞİT'e 0505 5977718  ulaşabilirsiniz...

+