İstanbul 2. nolu Şube

İSTANBUL 2 NOLU ŞUBE/İL YÖNETİM DENETLEME VE DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ

Görevi

Adı Soyadı

Telefon

e-posta adresi

İl Başkanı

GÜLLÜ YILMAZ

5337750397

İl  Sekreteri

ERTAN ŞAHİNOĞLU

5364604166

il Teşkilatlandırma Bşk.

METİN UZUNYAYLA

5304337503

İl Mali İşler Başkanı

METİN YILDIZ

5364604166

 

İl Mevzuat işleri Başkanı

ERKAN KEKEÇ

5078374960

 

İl Eğitim İşleri Başkanı

ALİ AYYILDIZ

5432805040

 

İl Sosyal  İşler Başkanı

MEHMET ATMACA

5336801236

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

SEVDA BEKTAŞ İCERAL

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

ERHAN REYHANLIOĞLLARI

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

FEHİM AŞKIN

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi

ALİ RIZA KARABOYA

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi

ORHAN BAĞCI

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

 

 

Disiplin Kurulu Üyesi

MURAT ÇELİK

 

Disiplin Kurulu Üyesi

MEHMET GÜNAÇIK

 

Disiplin Kurulu Üyesi

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

 

Kadın Kolları Komisyon Başkanı

ÜSTÜN ŞENSOY

05324032309

Engelliler Komisyon Başkanı

SHÇEK Komisyon Başkanı

MEM.İş Yeri Temsilcisi

İLÇE  YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Görevi

Adı Soyadı

Telefon

e-posta adresi

PENDİK İlçe Başkanı

ÜSTÜN ŞENSOY

5324032309

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

FATİH GÜNEŞ

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 SERAP AKDOĞAN

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Temsilcisi

İlçe Shçek Komisyon Temsilcisi

 KARTAL İlçe Başkanı

MURAT HALAYIK

 5059701903

 

İlçe Başkan Yardımcısı

GÜNEL GÜNAY

 5333957427

 

İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

RAŞİT ÇETİNER

 5325626937

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

NURŞEN EREN

Engelliler Komisyon Temsilcisi

HARUN ÇİFÇİ

Shçek Komisyon Temsilcisi

ERBAY AKDOĞAN

  SANCAKTEPE İlçe Başkanı

 ERDAL KARADEMİR

 5376799993

 

 İlçe  Başkanı Yardımcısı

 

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

NECATİ AKDAĞ

İlçe Engelli  Komisyon Temsilcisi

İlçe Shçek Komisyon Temsilcisi

ÇEKMEKÖY İlçe Başkanı

ERTÜRK DOĞAN

  5377873463

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

Engelliler Komisyon Temsilcisi

Shçek Komisyon Temsilcisi

BEYKOZ İlçe Başkanı

BÜLENT OKAT

5368290572

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Temsilcisi

İlçe Shçek Komisyon Temsilcisi

  SULTANBEYLİ İlçe Başkanı

OSMAN KOCAKAYA

5055421836

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

 TUZLA İlçe Başkanı

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başk.

 

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş yeri Temsilcisi

METİN UZUNYAYLA

 

MALTEPE İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelliler Komisyon Başk.

İlçe İş yeri Temsilcisi

 ADALAR  İlçe Başkanı

 

İlçe Başkan Yardımcısı 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

 

ŞİLE İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

ATAŞEHİR İlçe Başkanı

 

İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 

 İlçe İş Yeri Temsilcisi

 

ÜSKÜDAR İlçe Başkanı

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 

 İlçe Yönetim Kurulu üyesi

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

 ÜMRANİYE İlçe Başkanı

 

İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe İş yeri Temsilcisi

 İlçe Başkanı

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 

 İlçe İş Yeri Temsilcisi

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkanı Yardımcısı

 

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Temsilcisi

İlçe Shçek Komisyon Temsilcisi

İlçe Başkanı

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

 İlçe Başkanı

 

 

 

 İlçe Başkanı Yardımcısı

 

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Temsilcisi

İlçe Shçek Komisyon Temsilcisi

 

Kültür Mahallesi Dr. Mediha Eldem Sokak No: 71/9 ÇANKAYA / ANKARA
Telefon : 0312 425 55 56 - Faks : 0312 425 50 53
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Teç-Sen | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Yazılım: Hatırnaz Yazılım