Ankara Şubesi

ŞUBE/İL YÖNETİM DENETLEME VE DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ

Görevi

Adı Soyadı

Telefon

e-posta adresi

Şube Başkanı

KUTLAY ŞİMŞEK

05055079669

Şube Başkan Yardımcısı

İLKER ÖZBEK

Şube Teşkilatlandırma Bşk.

HAKAN YASAK

Şube Mali İşler Başkanı

ZEKİ KENDİRLİ

 

Şube  Mevzuat işleri Başkanı

İBRAHİM KOCAOĞLU

 

Şube Eğitim İşleri Başkanı

YENER DENİZ

 

Şube Sosyal  İşler Başkanı

MUHAMMED ALİ TANGALOĞLU

Şube  Yönetim Kurulu Üyesi Yedek


 

Şube  Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

Şube Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

Şube  Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

Şube  Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

Şube  Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

Şube  Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

Şube Denetleme Kurulu Üyesi

 

 

Şube Denetleme Kurulu Üyesi

 

 

Şube Denetleme Kurulu Üyesi

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

 

 

Şube Disiplin Kurulu Üyesi

 

Şube Disiplin Kurulu Üyesi

 

Şube Disiplin Kurulu Üyesi

 

Şube Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

 

Şube Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

 

Şube Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

 

Şube Kadın Kolları Komisyon Başkanı

Şube Engelliler Komisyon Başkanı

Şube SHÇEK Komisyon Başkanı

Şube MEB.İş Yeri Temsilcisi

İBRAHİM CANPOLAT

İLÇE  YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Görevi

Adı Soyadı

Telefon

e-posta adresi

ÇANKAYA İlçe Başkanı

FATMA ARIKAN


 

 İlçe Başkan Yardımcısı

ŞERİF KAPLAN

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

YENİLİK EĞİTİM TEKNOLOJİLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ  İş Yeri Temsilcisi

TANER HAZAN

   5065238039

 

MAMAK  İlçe Başkanı

MUSTAFA ÖZDEMİR

   5462322509

 

 İlçe  Başkanı Yardımcısı

 

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

MEB İNŞAAT EMLAK İş Yeri Temsilcisi

ÜMİT GÜNEŞ

   5319178057

 

  POLATLI İlçe Başkanı

TANER COŞKUN

5363764614

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 SİNCAN İlçe Başkanı

RAŞİT YAZILITAŞ   5333841834

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

MUSTAFA ÇINAR

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

ZEYNEP KAPKINER

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

KEÇİÖREN İlçe Başkanı

TARIK BÜKÇÜOĞLU 5464551028

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

 

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 ALTINDAĞ İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe  Başkan Yardımcısı

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelliler Komisyon Başk.

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe İş yeri Temsilcisi

 İlçe Başkanı

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe Kadın Kolları Başkanı

 

 İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelliler Komisyon Başk.

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

 İlçe Başkanı

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe Kadın Kolları Başkanı

  İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk.

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Engelliler Komisyon Başk.

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

  İlçe Başkanı

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

 

 

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe Kadın Kolları Başkanı

 İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Teşkilatlandırma başkanı

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

 İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkanı Yardımcısı

 

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 İlçe Başkanı

 

 

 

 İlçe Başkanı Yardımcısı

 

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Temsilcisi

İlçe Shçek Komisyon Temsilcisi

 İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkanı Yardımcısı

 

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 


Kültür Mahallesi Dr. Mediha Eldem Sokak No: 71/9 ÇANKAYA / ANKARA
Telefon : 0312 425 55 56 - Faks : 0312 425 50 53
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Teç-Sen | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Yazılım: Hatırnaz Yazılım