Diyarbakır İl Temsilciliği

ŞUBE/İL YÖNETİM DENETLEME VE DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ

Görevi

Adı Soyadı

Telefon

e-posta adresi

İl Başkanı

İBRAHİM HALİL ŞENOL

5056623250

İl  Başkan Yardımcısı

YALÇIN UĞUR

5365999886

il Teşkilatlandırma Bşk.

İBRAHİM KOLAKLI

5058539797

İl Mali İşler Başkanı

VEYSİ ALAY

5327452640

 

İl Mevzuat işleri Başkanı

MUSTAFA SARIKUŞ

5056372759

 

İl Eğitim İşleri Başkanı

KAYA KAYMAK

5058960082

 

İl Sosyal  İşler Başkanı

GÜLTEN ULAŞ

5337672053

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi

MEHMET YATAR

5369773928 

 

Denetleme Kurulu Üyesi

NECDET AYKAN

5326375023 

 

Denetleme Kurulu Üyesi

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

 

 

Disiplin Kurulu Üyesi

SEYİTHAN KOYUNCU

 

Disiplin Kurulu Üyesi

SONER OKYAY

5054038133

 

Disiplin Kurulu Üyesi

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

 

Kadın Kolları Komisyon Başkanı

Engelliler Komisyon Başkanı

SHÇEK Komisyon Başkanı

MEM.İş Yeri Temsilcisi

İLÇE  YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Görevi

Adı Soyadı

Telefon

e-posta adresi

KAYAPINAR   İlçe Başkanı

YAVUZ KANBAL

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

   

 

İlçe Başkan Yardımcısı 

 

    

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

BAĞLAR  İlçe Başkanı

HASAN REFİK DALGALI

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelliler Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 SUR   İlçe Başkanı

MEHMET SADIK CAN

5065068392

 

 İlçe  Başkanı Yardımcısı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 BİSMİL   İlçe Başkanı

RECEP BARAN

5062035793

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

HEVİDAR KARAKAŞ

İlçe İş Yeri Temsilcisi

Engelliler Komisyon Başkanı

Shçek Komisyon Başkanı

ERGANİ    İlçe Başkanı

NESİHA BOZKURT

5383074487

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

  İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 İlçe Başkanı

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe Başkanı

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

Engelliler Komisyon Başkanı

Shçek Komisyon Başkanı

İlçe Başkanı

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 

+