Yalova İl Temsilciliği

ŞUBE/İL YÖNETİM DENETLEME VE DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ

Görevi

Adı Soyadı

Telefon

e-posta adresi

İl Başkanı

RECEP DEMİRCİ

5354317317

İl  Başkan Yardımcısı

METİN AR

5358353834

il Teşkilatlandırma Bşk.

ARİF DÜDEN

5435271128

İl Mali İşler Başkanı

YETKİN YALTAN

5462772880

 

İl Mevzuat işleri Başkanı

YUNUS OLGUN

5425328557

 

İl Eğitim İşleri Başkanı

VEYSEL ÖZKUL

5530017436

 

İl Sosyal  İşler Başkanı

FARUK YAZICI

5396699623

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

 

 

Disiplin Kurulu Üyesi

 

Disiplin Kurulu Üyesi

 

Disiplin Kurulu Üyesi

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

 

Kadın Kolları Komisyon Başkanı

Engelliler Komisyon Başkanı

SHÇEK Komisyon Başkanı

MEM.İş Yeri Temsilcisi

İLÇE  YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Görevi

Adı Soyadı

Telefon

e-posta adresi

ALTINOVA İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 İlçe  Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

ARMUTLU İlçe Başkanı

  

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe  Başkanı Yardımcısı

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelliler Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

ÇİFTLİKKÖY   İlçe Başkanı

MUHAMMET EYÜPOĞLU 5324751327

 

 İlçe  Başkanı Yardımcısı

FARUK UMURBEK

5425038376

 

 İlçe  Başkanı Yardımcısı

 ZAFER OBUT

 5336862169

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 ÇINARCIK  İlçe Başkanı

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe  Başkan Yardımcısı

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

Engelliler Komisyon Başkanı

Shçek Komisyon Başkanı

 TERMAL   İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

  İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 İlçe Başkanı

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başk.

 

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

 

İlçe Shçek Komisyon Başkanı


Kültür Mahallesi Dr. Mediha Eldem Sokak No: 71/9 ÇANKAYA / ANKARA
Telefon : 0312 425 55 56 - Faks : 0312 425 50 53
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Teç-Sen | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Yazılım: Hatırnaz Yazılım