Antalya Temsilciliği
ŞUBE/İL YÖNETİM DENETLEME VE DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ
Görevi Adı Soyadı Telefon e-posta adresi
İl Başkanı ASLAN YÜCE 5062812287  
İl  Sekreteri AHMET URCAN    
il Teşkilatlandırma Bşk. ALPASLAN ÜNSAL    
İl Mali İşler Başkanı MURAT SOYDİNÇ    
İl Mevzuat işleri Başk. MURAT YÜKSEL    
il Eğitim İşl.Bşk ABDULLAH EKİNCİ    
il Sosyal  İşl.Bşk MURAT KOYUN    
Kadın Kolları Başkanı  SEMRA DEMİRDELEN    
İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek  TURAN IŞIKSOY    
İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek  DİLŞAT KARATEPE    
İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek  VELİ ŞEKER    
İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek  EDA GÜNAL    
İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek  BAYRAM KARA    
İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek  MEVLÜT ÇELİNBİLEK    
Denetleme Kurulu Bşk. YAKUP ÇEVİRCİ    
Denetleme Kurulu Üyesi
   
Denetleme Kurulu Üyesi BÜLENT KÖMÜRCÜ    
Denetleme Kurulu Üyesi Yedek      
Denetleme Kurulu Üyesi Yedek      
Denetleme Kurulu Üyesi Yedek      
Disiplin Kurulu Başkanı RİFAT BEKTAŞ    
Disiplin Kurulu Üyesi ADNAN AKGÜL    
Disiplin Kurulu Üyesi ESMA BAŞDEMİR    
Disiplin Kurulu Üyesi Yedek      
Disiplin Kurulu Üyesi Yedek      
Disiplin Kurulu Üyesi Yedek      
İLÇE  YÖNETİM KURULU ÜYELERİ
Görevi Adı Soyadı Telefon e-posta adresi
ALANYA  İlçe Başkanı SAMİ ÖZDEMİR    
 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı ÖMER ÖZEN    
 İlçe Yönetim Kurulu üyesi MUSTAFA SARIÖZ    
AKSU İlçe Başkanı RAHMİ AKTAŞ    
İlçe Teşkilatlandırma Başkanı      
İlçe Yönetim Kurulu üyesi      
 MURATPAŞA İlçe Başkanı İLKNUR SUSAM    
 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı GÜNGÖR AKBULUT    
 İlçe Yönetim Kurulu üyesi VELİ UYSAL    
 KEPEZ İlçe Başkanı MURAT CİHANGİR    
İlçe Teşkilatlandırma Başkanı ÖMER ATAN    
 İlçe Yönetim Kurulu üyesi SÜLEYMAN ORHAN    
 KEMER İlçe Başkanı OĞUZ DÜZALAN    
İlçe Teşkilatlandırma Bşk BAYRAM BULUT    
İlçe Yönetim Kurulu üyesi FATOŞ YALÇIN    
 FİNİKE İlçe Başkanı SADRETTİN KOÇOĞLU    
 İlçe Teşkilatlandırma Bşk FİKRET ÖZEN    
 İlçe Yönetim Kurulu üyesi MUHARREM LEVENT KUYUCU    
DEMRE  İlçe Başkanı OSMAN TAŞÇI    
İlçe Teşkilatlandırma Bşk      
 İlçe Yönetim Kurulu üyesi      
 KAŞ  İlçe Başkanı      
 İlçe Teşkilatlandırma Bşk      
 İlçe Yönetim Kurulu üyesi      
 DÖŞEMEALTI İlçe Başkanı MUSTAFA UYSAL    
İlçe Teşkilatlandırma Bşk NURHAYAT ALGÜRER    
 İlçe Yönetim Kurulu üyesi ALİ GÜRBAZ    
KORKUTELİ İlçe Başkanı      
 İlçe Teşkilatlandırma Bşk      
 İlçe Yönetim Kurulu üyesi      
MANAVGAT  İlçe Başkanı  BÜNYAMİ DURMAZ    
İlçe Teşkilatlandırma Bşk      
 İlçe Yönetim Kurulu üyesi      
 AKSEKİ  İlçe Başkanı      
 İlçe Teşkilatlandırma Bşk      
 İlçe Yönetim Kurulu üyesi      
 GÜNDOĞMUŞ İlçe Başkanı      
İlçe Teşkilatlandırma Bşk      
 İlçe Yönetim Kurulu üyesi      
 GAZİPAŞA İlçe Başkanı      
 İlçe Teşkilatlandırma Bşk      
 İlçe Yönetim Kurulu üyesi      
KUMLUCA  İlçe Başkanı ABDULLAH DAĞ    
İlçe Teşkilatlandırma Bşk      
 İlçe Yönetim Kurulu üyesi      
 SERİK İlçe Başkanı BİLAL OĞUZ    
 İlçe Teşkilatlandırma Bşk      
 İlçe Yönetim Kurulu üyesi      
  İlçe Başkanı      
İlçe Teşkilatlandırma Bşk      
 İlçe Yönetim Kurulu üyesi      
 ELMALI İlçe Başkanı      
 İlçe Teşkilatlandırma Bşk      
 İlçe Yönetim Kurulu üyesi      
 Alanya  İş yeri Temsilcisi  GÜLŞEN ŞAHİN    
İlçe Teşkilatlandırma Bşk      
 İlçe Yönetim Kurulu üyesi      
Kültür Mahallesi Dr. Mediha Eldem Sokak No: 71/9 ÇANKAYA / ANKARA
Telefon : 0312 425 55 56 - Faks : 0312 425 50 53
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Teç-Sen | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Yazılım: Hatırnaz Yazılım