Uşak Temsilciliği

ŞUBE/İL YÖNETİM DENETLEME VE DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ

Görevi

Adı Soyadı

Telefon

e-posta adresi

İl Başkanı

EMİR SAVAŞ

5333634231

İl  Sekreteri

ÖZGÜR DÖNMEZ

5326040518

il Teşkilatlandırma Bşk.

SELAHATTİN ULUK

5354344542

İl Mali İşler Başkanı

YASİN UYSAL

5053529281

 

İl Mevzuat işleri Başkanı

OLCAY DERCİ

5325875259

 

il Eğitim İşleri Başkanı

AKİLE YILMAZ

5057757021

 

il Sosyal  İşler Başkanı

MELTEM KUŞ ÖN

5073078284 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

ASLAN AKKÖSE

5061759085 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

GÜRSEL SAKAR

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 ZAFER KIRIVEREN

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 ADEM YILMAZ

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 METİN GÜNDÜZ

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 HÜSEYİN İNCEDAĞ

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

HİMMET BOZKURT

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi

HÜSEYİN ÜMİT GÜN

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi

ABDULLAH KAYA

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi

AHMET ŞERİT

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

HAYRETTİN KANDEMİR

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

 ÖZAY COŞKUN


 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

 ALEATTİN KAYA

 

 

Disiplin Kurulu Üyesi

KADİR METİN

 

 

Disiplin Kurulu Üyesi

HAKAN KOÇ

 

 

Disiplin Kurulu Üyesi

RAMAZAN ÖZ

 

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

SEDAT KAHRAMAN

 

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

MAHMUT ÇAKIRCAN

 

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

 MAHİR ÇÜMEN

5324468864 

 

Kadın Kolları Komisyon Başkanı

MELTEM KUŞ ÖN

 5073078284

Engelliler Komisyon Başkanı

İLKER DÖNMEZ

5446464528

SHÇEK Komisyon Başkanı

TURAN DURMAZ

 5077637001

MEM.İş Yeri Temsilcisi

ASLAN AKKÖSE

 5061759085

İLÇE  YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Görevi

Adı Soyadı

Telefon

e-posta adresi

 BANAZ İlçe Başkanı

İLKER DÖNMEZ

 5446464528

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

HALİL ATAK

 5372620446

 

 İlçe  Başkan Yardımcısı

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli Komisyon Temsilcisi

İlçe Shçek Komisyon Temsilcisi

EŞME  İlçe Başkanı

DENİZ KAYA

 5373840816

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

İlçe  Kadın Kolları Başkanı

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

Engelliler Komisyon Temsilcisi

Shçek Komisyon Temsilcisi

 KARAHALLİ İlçe Başkanı

 ÜMİT GÜLTEKİN

 5393014068

 

 İlçe  Başkan Yardımcısı

 

 

 

 İlçe Kadın Kolları Başkanı

 

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Temsilcisi

İlçe Shçek Komisyon Temsilcisi

SİVASLI  İlçe Başkanı

ALİ AKYÜREK

 5446170405

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

 

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

Engelliler Komisyon Temsilcisi

Shçek Komisyon Temsilcisi

 ULUBEY  İlçe Başkanı

 GÖKHAN CİNGİL

5554410110

 

 İlçe  Başkan Yardımcısı

 

 

 

 İlçe Kadın kolları Başkanı

 

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Temsilcisi

İlçe Shçek Komisyon Temsilcisi

 MERKEZ  İlçe Başkanı

 

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

 İlçe  Başkanı

 

 

 

 İlçe Kadın Kolları Başkanı


+