Şanlıurfa Şubesi

ŞUBE/İL YÖNETİM KURULU ÜYELERİ
Görevi Adı Soyadı Telefon e-posta adresi
İl Başkanı FAHRİ ALTINGÜL 0 544 664 74 54  
İl  Sekreteri MÜJGAN MERMER    
il Teşkilatlandırma Bşk. ALİ GÜLER    
İl Mali İşler Başkanı YAŞAR YABAN    
İl Mevzuat işleri Başk. MAHMUT VEDAT ATAÇ    
il Eğitim İşl.Bşk İSMAİL DİNÇ    
il Sosyal  İşl.Bşk BİRGÜL ZERAY    
İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek
   
İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek MEHMET HAN    
İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek MUSTAFA EKİNCİ    
İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek ŞABAN ALAY    
İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek MEHMET ALİ BOZKURT    
İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek
   
İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek
   
Denetleme Kurulu Bşk. MEHMET EMİN TAMAR    
Denetleme Kurulu Üyesi ALİ ŞAHİN    
Denetleme Kurulu Üyesi MURAT SÖZEN    
Denetleme Kurulu Üyesi Yedek
   
Denetleme Kurulu Üyesi Yedek
   
Denetleme Kurulu Üyesi Yedek
   
Disiplin Kurulu Başkanı
   
Disiplin Kurulu Üyesi
   
Disiplin Kurulu Üyesi
   
Disiplin Kurulu Üyesi Yedek
   
Disiplin Kurulu Üyesi Yedek
   
Kadın Kolları Başkanı NEBAHAT ÜNLÜ    
İLÇE  YÖNETİM KURULU ÜYELERİ
Görevi Adı Soyadı Telefon e-posta adresi
AKÇAKALE  İlçe Başkanı ZEYNEP ÜNDER  05412026202  
 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı      
 İlçe Yönetim Kurulu üyesi      
BİRECİK  İlçe Başkanı  MUSTAFA ARSLAN  5303630068  
İlçe Teşkilatlandırma Başkanı  CEVHER TAŞ  5369799949  
İlçe Yönetim Kurulu üyesi MEHMET YAPICI  5337450124  
BOZOVA İlçe Başkanı MUSTAFA ÇİFTÇİ  5426978160  
 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı  ALİ ALAGÖZ  5459735165  
 İlçe Yönetim Kurulu üyesi MEHMET KALKAN    
CEYLANPINAR  İlçe Başkanı  CEMAL EŞDUR  5054828830  
İlçe Teşkilatlandırma Başkanı  YUSUF KENAN DURĞAY    
 İlçe Yönetim Kurulu üyesi  FUAT DENLİ    
 HALFETİ  İlçe Başkanı RAMAZAN ALTÜRK

5433878016

 
İlçe Teşkilatlandırma Bşk ŞABAN UÇAR    
 İlçe Yönetim Kurulu üyesi KAMİL YEŞİLDAĞ    
HARRAN  İlçe Başkanı  AHMET ASLAN  5325114127  
 İlçe Teşkilatlandırma Bşk  KERİM CEYLAN    
 İlçe Yönetim Kurulu üyesi      
HİLVAN  İlçe Başkanı      
İlçe Teşkilatlandırma Bşk      
 İlçe Yönetim Kurulu üyesi      
SİVEREK  İlçe Başkanı  MEHMET ŞEYHMUZ NASSANLI  05322482063  
 İlçe Teşkilatlandırma Bşk  DAVUT TAYYAN    
 İlçe Yönetim Kurulu üyesi  HACI ASAL    
SURUÇ  İlçe Başkanı  MUSTAFA ŞİMŞEK  5425007082  
İlçe Teşkilatlandırma Bşk  HIDIR KILIÇ  5448864543  
 İlçe Yönetim Kurulu üyesi  SÜLEYMAN YAVUZ    
VİRANŞEHİR  İlçe Başkanı  ABDULLAH AĞIR  5426692900  
 İlçe Teşkilatlandırma Bşk  YILDIZ DABAN  5453531361  
 İlçe Başkan Yardımcısı  BAKİ GÜLDEN  5052442543  
EYYÜBİYE  İlçe Başkanı                             MUSTAFA SONĞUR  5066903637  
İlçe Teşkilatlandırma Bşk  MEHMET GÜL    
 İlçe Yönetim Kurulu üyesi  HALİL TURAP    
HALİLİYE İlçe Başkanı  SÜLEYMAN ÖZTÜRK  5375664602  
 İlçe Teşkilatlandırma Bşk  İBRAHİM HALİL DOĞAN    
 İlçe Yönetim Kurulu üyesi  SALİH ATAŞLI    
 KARAKÖPRÜ İlçe Başkanı  MEHMET EMİN AKGÖZ  5052310386  
İlçe Teşkilatlandırma Bşk  EYYÜP MERMER    
 İlçe Yönetim Kurulu üyesi RUKİYE KARAKEÇILI    
İlçe Başkanı      
 İlçe Teşkilatlandırma Bşk      
 İlçe Yönetim Kurulu üyesi      
Kültür Mahallesi Dr. Mediha Eldem Sokak No: 71/9 ÇANKAYA / ANKARA
Telefon : 0312 425 55 56 - Faks : 0312 425 50 53
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Teç-Sen | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Yazılım: Hatırnaz Yazılım