Şanlıurfa Şubesi


Görevi

Adı Soyadı

Telefon

e-posta adresi

 

Şube Başkanı

FAHRİ ALTINGÜL

05446647454

@hotmail.com

 

Şube  Sekreteri

MÜJGAN MERMER

05052321168

 

Şube Teşkilatlandırma Bşk.

ALİ GÜLER

05442751956

 

Şube  Mali İşler Başkanı

YAŞAR YABAN

5052220067

 

 

Şube  Mevzuat işleri Başkanı

MAHMUT VEDAT ATAÇ

05445882075

 

 

Şube Eğitim İşleri Başkanı

İSMAİL DİNÇ

 

 

Şube  Sosyal  İşler Başkanı

BİRGÜL ZERAY

05053508090

 

Şube Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

MEHMET HAN

 

 

Şube Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

MUSTAFA EKİNCİ

 

 

Şube Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

ŞABAN ALAY

 

 

Şube  Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

MEHMET ALİ BOZKURT

 

 

Şube Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

Şube  Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

Şube  Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

Şube Denetleme Kurulu Üyesi

MEHMET EMİN TAMAR

05427461077

 

 

Şube Denetleme Kurulu Üyesi

ALİ ŞAHİN

 

 

Şube Denetleme Kurulu Üyesi

MURAT SÖZEN

 

 

Şube Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

 

 

Şube Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

 

 

Şube Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

 

 

Şube Disiplin Kurulu Üyesi

 

 

Şube Disiplin Kurulu Üyesi

 

 

Şube Disiplin Kurulu Üyesi

 

 

Şube Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

 

 

Şube Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

 

 

Şube Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

Şube Kadın Kolları Komisyon Başkanı

NEBAHAT ÜNLÜ

5367459326

 

Şube Kadın Kolları Komisyon üyesi


 

Şube  Kadın Kolları Komisyon üyesi

MEHMET HAN 5052244863

 

İl Engelliler Komisyon Başkanı

İBRAHİM ÖNDER AYDOĞDU 5444136700

 

İl SHÇEK Komisyon Başkanı

RECEP AYGÜN 5536011623

 

İl MEM.İş Yeri Temsilcisi

MEHMET HAN 5052244863

 

 

 

ŞUBE- İLÇE  YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

 

Görevi

Adı Soyadı

Telefon

e-posta adresi

 

 EYYÜBİYE   İlçe Başkanı

MUSTAFA SONGUR

5066903637

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

HALİL TURAP

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

MEHMET GÜL

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İLHAN YANARDAĞ 5066903637

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

KİRAZ OK 5436505122

 

İlçe Engelli Komisyon Temsilcisi

MAHMUT KOKMAZ 5444514625

 

İlçe Shçek Komisyon Temsilcisi

RAMAZAN ASOĞLU 5464252436

 

HALİLİYE   İlçe Başkanı

SÜLEYMAN ÖZTÜRK

5375664602

 

 

İlçe Başkan Yardımcısı

SALİH ATAŞLI

 

 

İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

İBRAHİM HALİL DOĞAN

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

MEHMET EMİN ATÇI 5422806556

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

AZİZE MÜJDE 5424278323

 

Engelliler Komisyon Temsilcisi

ALİ ÇAKALLI 5065045627

 

Shçek Komisyon Temsilcisi

MEHMET POLAT 5465772354

 

KARAKÖPRÜ   İlçe Başkanı

MEHMET EMİN AKGÖZ

5052310386

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

RUKİYE KARAKEÇİLİ

5538544063

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

EYYÜP MERMER

5056448723

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

YAKUP KILIÇ 5434166309

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

MELEHAT TUNCEL 5425621585

 

İlçe Engelli  Komisyon Temsilcisi

MEHMET AZİZ OCAKOĞLU 5434648428

 

İlçe Shçek Komisyon Temsilcisi

ABDULKADİR PİŞKİN 5422785332

 

AKÇAKALE   İlçe Başkanı

ZEYNEP ÜNDER

5412026202

 

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

 

Engelliler Komisyon Temsilcisi

 

Shçek Komisyon Temsilcisi

 

BİRECİK  İlçe Başkanı

MUSTAFA ARSLAN

5303630068

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

MEHMET YAPICI

5337450124

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

CEVHER TAŞ

5369799949

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

 

İlçe Engelli  Komisyon Temsilcisi

 

İlçe Shçek Komisyon Temsilcisi

 

BOZOVA  İlçe Başkanı

MUSTAFA ÇİFTÇİ

5426978160

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

MEHMET KALKAN

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

ALİ ALAGÖZ

5459735165

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

 

İlçe Engelliler Komisyon Temsilcisi

 

İlçe Shçek Komisyon Temsilcisi

İBRAHİM KAHRAMAN

 

CEYLANPINAR  İlçe Başkanı

CEMAL EŞDUR

5054828830

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

FUAT DENLİ

5053478775

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

YUSUF KENAN TURĞAY

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

HABİP ÖZMEN

 

İlçe Engelli  Komisyon Temsilcisi

 

İlçe Shçek Komisyon Temsilcisi

 

 HALFETİ   İlçe Başkanı

RAMAZAN ALTÜRK

5433878016

 

 

İlçe Başkan Yardımcısı

KAMİL YEŞİLDAĞ

 

 

İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

ŞABAN UÇAR

5436313583

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

 

İlçe Engelliler Komisyon Temsilcisi

 

İlçe Shçek Komisyon Temsilcisi

 

 HARRAN   İlçe Başkanı

AHMET ASLAN

5325114127

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

KERİM CEYLAN

5057133899

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

 

İlçe Engelli  Komisyon Temsilcisi

YASİN CEYHAN

 

İlçe Shçek Komisyon Temsilcisi

BEKİR KOÇ

 

  SİVEREK  İlçe Başkanı

RAMAZAN ALTUNTAS

5445522982

 

 

İlçe Başkan Yardımcısı

MUHAMMED ERDUR

5366431258

 

 

İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 HÜSEYİN DURMUŞ

5432295172

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

ABDURRAHMAN K.BAYRAK

5452171500

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

MÜJDE ÇETİNER

5061294567

 

İlçe Engelliler Komisyon Temsilcisi

MEHMET ÇAKAR

5393264487

 

İlçe Shçek Komisyon Temsilcisi

DAVUT ÖZTÜRK

5393496308

 

 SURUÇ İlçe Başkanı

MUSTAFA ŞİMŞEK

5425007082

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

SÜLEYMAN YAVUZ

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

HIDIR KILIÇ

5448864543

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

MAHİR KALKAN 5303457312

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

YILDIZ YENİLMEZ

İlçe Engelli  Komisyon Temsilcisi

MUSTAFA FATİH ALTIN

İlçe Shçek Komisyon Temsilcisi

İBRAHİM HALİL BUĞAN

 VİRANŞEHİR  İlçe Başkanı

ABDULLAH AĞIR

5424692900

 

İlçe Başkan Yardımcısı

BAKİ GÜLDEN

5052442543

 

İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

YILDIZ DABAN

5453531361

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelliler Komisyon Temsilcisi

İlçe Shçek Komisyon Temsilcisi

HİLVAN  İlçe Başkanı

 HÜSEYİN AYGAT

5423335978

 

 İlçe  Başkan Yardımcısı

 YILMAZ KARAMEŞE

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 M.EMİN ÖKÜNÇ

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

 Engelli  Komisyon Temsilcisi

Shçek Komisyon Temsilcisi

 İlçe Başkanı

 

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın kolları Başkanı

Engelliler Komisyon Temsilcisi

Shçek Komisyon Temsilcisi

 İlçe Başkanı

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

 Kadın kolları Başkanı

 Engelli  Komisyon Temsilcisi

Shçek Komisyon Temsilcisi


Kültür Mahallesi Dr. Mediha Eldem Sokak No: 71/9 ÇANKAYA / ANKARA
Telefon : 0312 425 55 56 - Faks : 0312 425 50 53
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Teç-Sen | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Yazılım: Hatırnaz Yazılım