Sivas Şubesi

ŞUBE/İL YÖNETİM DENETLEME VE DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ

Görevi

Adı Soyadı

Telefon

e-posta adresi

Şube Başkanı

TURAN ERTÜMEN

5417706678

Şube Başkan Yardımcısı

ŞENOL BENLİ

5363836224

Şube Teşkilatlandırma Bşk.

MURAT GÖZÜBÜYÜK

5535492388

Şube Mali İşler Başkanı

 

RAMAZAN KAYA

5073962011

 

Şube  Mevzuat işleri Başkanı

VAHDET BÜLBÜL

5304411212

 

Şube Eğitim İşleri Başkanı

METİN HAMALOĞLU

5363453135

 

Şube Sosyal  İşler Başkanı

EFENDİ ACAR

5300950958

Şube  Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

ERTAN HANGİŞİ

 

Şube  Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

TURAN YILDIZ

 

 

Şube Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

DİLAVER BELDE

 

 

Şube  Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

BAHRİ KARA

 

 

Şube  Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

FARUK TAŞAR

 

 

Şube  Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

GÜNER AKSAK

 

 

Şube  Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

FATİH ARSLAN

 

 

Şube Denetleme Kurulu Başkanı

OSMAN YILDIZ

 

 

Şube Denetleme Kurulu Üyesi

MUZAFFER YILDIRIM

 

 

Şube Denetleme Kurulu Üyesi

TAHİR İLTER

 

 

Şube Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

ALPASLAN DEVECİ

 

 

Şube Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

MUHTAR YILDIZ

 

Şube Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

HÜSEYİN POLAT

 

 

Şube Disiplin Kurulu Üyesi

FATİH KILIÇ

 

Şube Disiplin Kurulu Üyesi

MEHMET TAŞTAN

 

Şube Disiplin Kurulu Üyesi

İLYAS SEVİN

 

Şube Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

 

Şube Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

 

Şube Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

 

Şube Kadın Kolları Komisyon Başkanı

SİBEL EVREN

Şube Kadın Kolları Başkan Yrd,

Şube Kadın Kolları Başkan Yrd.

Şube Engelliler Komisyon Başkanı

MUHAMMET YAŞAR

5339282280

Şube SHÇEK Komisyon Başkanı

Şube MEM.İş Yeri Temsilcisi

İLÇE  YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Görevi

Adı Soyadı

Telefon

e-posta adresi

GEMEREK İlçe Başkanı

TİMUR KILIÇ GEDİĞİ

5549915624

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

HARUN GÖKSU

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 BAHRİ DUMAN

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

  ŞARKIŞLA İlçe Başkanı

BÜNYAMİN DELİKTAŞ

5416978035

 İlçe Başkan Yardımcısı

TURAL ÖKSÜM

 İlçe Başkan Yardımcısı

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Engelliler Komisyon Başk.

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 YILDIZELİ İlçe Başkanı

OĞUZ ÇELİK

5443301698

 İlçe Başkan Yardımcısı

İBRAHİM KOCABAY

 İlçe Başkan Yardımcısı

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

  ZARA İlçe Başkanı

FİKRET DİNLER

5064196513

 İlçe Başkan Yardımcısı

DURMUŞ ÇETİNKAYA

 İlçe Başkan Yardımcısı

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Engelliler Komisyon Başk.

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

ALTINYAYLA  İlçe Başkanı

SERKAN AYYILDIZ

5056665885

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

KANGAL   İlçe Başkanı

OSMAN TEKE

5356436188

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

ERDOĞAN KİP

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 GÜRÜN İlçe Başkanı

VEDAT YİĞİTTÜRK

5079489107

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

 

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 DOĞANŞAR İlçe Başkanı

ÖMER ÇIĞRIKÇI

5308981108

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Başan Yardımcısı

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Engelliler Komisyon Başk.

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

SUŞEHRİ İlçe Başkanı

İSMAİL AKAR

5425148978

 

İlçe Başkan Yardımcısı

TEKİN KALE

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe Kadın Kolları Başkanı

 

 ULAŞ İlçe Başkanı

YUSUF CÖMERT

5512399124

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Engelliler Komisyon Başk.

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 KOYULHİSAR İlçe Başkanı

FATİH MERTKOLLU

5426162358

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

HAFİK  İlçe Başkanı

İSA GÖKTAŞ

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Engelliler Komisyon Başk.

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

  İlçe Başkanı

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkanı Yardımcısı

 

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 İlçe Başkanı

 

 

 

 İlçe Başkanı Yardımcısı

 

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli  Komisyon Temsilcisi

İlçe Shçek Komisyon Temsilcisi

 İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

Kültür Mahallesi Dr. Mediha Eldem Sokak No: 71/9 ÇANKAYA / ANKARA
Telefon : 0312 425 55 56 - Faks : 0312 425 50 53
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Teç-Sen | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Yazılım: Hatırnaz Yazılım