Samsun İl Temsilciliği

ŞUBE/İL YÖNETİM DENETLEME VE DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ

Görevi

Adı Soyadı

Telefon

e-posta adresi

İl Başkanı

DURSUN KAPLAN

5445469291

İl  Başkan Yardımcısı

NURİ DEMİR

İl  Teşkilatlandırma Bşk.

HASAN ADIKTI

İl  Mali İşler Başkanı

ÜMİT BÜLBÜL

 

İl   Mevzuat işleri Başkanı

DAVUT SEZER

 

İl Eğitim İşleri Başkanı

ERENSOY USTA

 

İl Sosyal  İşler Başkanı

İl  Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

İl  Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

İl  Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

İl   Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

İl  Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

İl  Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

İl Denetleme Kurulu Üyesi

NURAN AKTAŞ

 

 

İl  Denetleme Kurulu Üyesi

BÜLENT GÜRSOY

 

 

İl  Denetleme Kurulu Üyesi

HACEN KAPLAN

 

 

İl  Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

 

 

İl  Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

 

İl  Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

 

 

İl  Disiplin Kurulu Üyesi

REYHAN UZUN

 

İl  Disiplin Kurulu Üyesi

HİLMİ AKDENİZ

 

İl Disiplin Kurulu Üyesi

BAHRİ ABAZA

 

İl  Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

 

İl  Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

 

İl Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

 

İl  Kadın Kolları Komisyon Başkanı

İl Kadın Kolları Başkan Yrd,

İl  Kadın Kolları Başkan Yrd.

İl  Engelliler Komisyon Başkanı

İl  SHÇEK Komisyon Başkanı

İl  MEM.İş Yeri Temsilcisi

İLÇE  YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Görevi

Adı Soyadı

Telefon

e-posta adresi

ATAKUM İlçe Başkanı

ERHAN AKDEMİR

5376638106

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

  19 MAYIS İlçe Başkanı

GÖKHAN TURAP

5424060535

 İlçe Başkan Yardımcısı

 İlçe Başkan Yardımcısı

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Engelliler Komisyon Başk.

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 BAFRA  İlçe Başkanı

AHMET ÇALIŞKAN

5359344030

 İlçe Başkan Yardımcısı

 İlçe Başkan Yardımcısı

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

  ÇARSAMBA İlçe Başkanı

MUSTAFA GÖKDAĞ

5325458704

 İlçe Başkan Yardımcısı

 İlçe Başkan Yardımcısı

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Engelliler Komisyon Başk.

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

HAVZA  İlçe Başkanı

ŞENGÜL PELİT

5324019882

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 CANİK  İlçe Başkanı

AHMET YAMAN

5446813197

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

LADİK  İlçe Başkanı

BAHRİ YAMAN

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

 

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İLKADIM   İlçe Başkanı

AZİZ YILDIRIM

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Başan Yardımcısı

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Engelliler Komisyon Başk.

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

ALAÇAM İlçe Başkanı

ZAFER YÜKSEL

5373603315

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe Kadın Kolları Başkanı

 

 TERME  İlçe Başkanı

HALİL KANTAR

5365672174

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Engelliler Komisyon Başk.

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 YAKAKENT İlçe Başkanı

MERAL AK

5418156488

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

  İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Engelliler Komisyon Başk.

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

  İlçe Başkanı

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkanı Yardımcısı

 

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı


Kültür Mahallesi Dr. Mediha Eldem Sokak No: 71/9 ÇANKAYA / ANKARA
Telefon : 0312 425 55 56 - Faks : 0312 425 50 53
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Teç-Sen | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Yazılım: Hatırnaz Yazılım