Ordu Şubesi

ŞUBE/İL YÖNETİM DENETLEME VE DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ

Görevi

Adı Soyadı

Telefon

e-posta adresi

İl Başkanı

NİHAT KOÇ

5363023654

 

İl  Sekreteri

SEZGİN KAYGUSUZ

 

 

il Teşkilatlandırma Bşk.

SERKAN BAYRAM

5307778460

 

İl Mali İşler Başkanı

METE ÖZYAR

 

 

İl Mevzuat işleri Başk.

OSMAN CANDAN

5057920772

 

il Eğitim İşl.Bşk

UĞUR KAYMAZ

5353254779

 

il Sosyal  İşl.Bşk

KEMAL BAŞKAN

5305126127

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

Denetleme Kurulu Bşk.

ŞENGÜL HEKİM

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi

ALİ KARAMAN

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi

HAYATİ ÖZTÜRK

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

Disiplin Kurulu Başkanı

SERKAN BAYRAM

 

 

Disiplin Kurulu Üyesi

ÜMİT İNAN

 

 

Disiplin Kurulu Üyesi

SERKAN ÖZKAN ENGÜR

 

 

GÜLYALI İlçe Başkanı

 HALİL İBRAHİM BAŞ

5326450132 

 

İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 ALİ KAHRAMAN

 

 

İlçe Yönetim Kurulu üyesi

 OLGUN KORKMAZ

 

 

İLÇE  YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Görevi

Adı Soyadı

Telefon

e-posta adresi

AKKUŞ İlçe Başkanı

İLKER GÜLLÜ

5365235540

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

KADİR DUMAN

 

 

 İlçe Yönetim Kurulu üyesi

MEHMET BİLEN

 

 

AYBASTI  İlçe Başkanı

TÜLAY CİĞER

 

 

İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

GÜLAY ÇELEBİ

 

 

İlçe Yönetim Kurulu üyesi

SAMET AKKAYA

 

 

ÇAMAŞ   İlçe Başkanı

COŞKUN ŞAHİN

5074956161

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

OKTAY ŞAHİN

 

 

 İlçe Yönetim Kurulu üyesi

MUSTAFA SEKMEN

 

 

ALTINORDU  İlçe Başkanı

SAMİ ŞAHİN

5326575726

 

İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

CEMİL ÖZDEMİR

 

 

 İlçe Yönetim Kurulu üyesi

YONCA EREN USTA

 

 

ÇATALPINAR  İlçe Başkanı

OLCAY SEVİNDİ

5382017843

 

İlçe Teşkilatlandırma Bşk

HACI TRABZONLU

 

 

İlçe Yönetim Kurulu üyesi

NAZMİYE DEĞITIR

 

 

ÇAYBAŞI İlçe Başkanı

YAŞAR TAHMİSOĞLU

5055906350

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk

YILDIZ AKSÖZ

 

 

 İlçe Yönetim Kurulu üyesi

RAMAZAN ÖNDER

 

 

GÜRGENTEPE İlçe Başkanı

İRFAN ÇOŞKUN

5358342196

 

İlçe Teşkilatlandırma Bşk

SEZAİ KARACA

 

 

 İlçe Yönetim Kurulu üyesi

KEMAL ARIKAN

 

 

  GÖLKÖY İlçe Başkanı

MURAT ERGİN

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk

ABDULLAH YILMAZ

 

 

 İlçe Yönetim Kurulu üyesi

FATİH RÜSTÜ ŞAHİN

 

 

 FATSA  İlçe Başkanı

ÖZGÜR ÖZMEN

5076970034

 

İlçe Teşkilatlandırma Bşk

MEHMET HAŞLAMA

 

 

 İlçe Yönetim Kurulu üyesi

İBRAHİM SUĞUR

 

 

İKİZCE İlçe Başkanı

AHMET AZAKLI

5358607331

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk

ÖZKAN KAYAALP

 

 

 İlçe Yönetim Kurulu üyesi

BİROL DEMİR

 

 

  KABATAŞ İlçe Başkanı

MURAT EMİRLİ

5359888494

 

İlçe Teşkilatlandırma Bşk

MUHAMMET ÇELENK

5308829258

 

 İlçe Yönetim Kurulu üyesi

SİNAN AYDIN

5438877114

 

  KUMRU İlçe Başkanı

ENGİN USTA

5054918475

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk

SIRRI TOPALLI

 

 

 İlçe Yönetim Kurulu üyesi

OSMAN PEİN

 

 

 KORGAN İlçe Başkanı

ÖNCÜ AÇIKALIN

5071475283

 

İlçe Teşkilatlandırma Bşk

ERCAN ÇENGE

 

 

 İlçe Yönetim Kurulu üyesi

EYÜP YILMAZLI

 

 

 ULUBEY İlçe Başkanı

SALİH YILMAZ

5306038994

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk

ŞENEL TEMEL

 

 

 İlçe Yönetim Kurulu üyesi

SERKAN PAZAR

 

 

 UNYE  İlçe Başkanı

NİYAZİ CÜRE

5366077352

 

İlçe Teşkilatlandırma Bşk

AYDIN KISBET

 

 

 İlçe Yönetim Kurulu üyesi

 

 

 

MESUDİYE  İlçe Başkanı

ENGİN ŞENER

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk

ZAFER KIZILKAŞ

 

 

 İlçe Yönetim Kurulu üyesi

HALİL İBRAHİM BİÇER

 

 

 KABADÜZ İlçe Başkanı

 TEMEL ŞİMŞEK

5432495821 

 

İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 CEMİL KOCAMAN

 

 

 İlçe Yönetim Kurulu üyesi

 VEYSEL GÜNEŞ

 

 

 


Kültür Mahallesi Dr. Mediha Eldem Sokak No: 71/9 ÇANKAYA / ANKARA
Telefon : 0312 425 55 56 - Faks : 0312 425 50 53
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Teç-Sen | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Yazılım: Hatırnaz Yazılım