Ordu Şubesi

ŞUBE/İL YÖNETİM DENETLEME VE DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ

Görevi

Adı Soyadı

Telefon

e-posta adresi

İl Başkanı

NİHAT KOÇ

5363023654

İl  Başkan Yardımcısı

SEZGİN KAYGUSUZ

5333949774

il Teşkilatlandırma Bşk.

SERKAN BAYRAM

5307778460

İl Mali İşler Başkanı

METE ÖZYAR

5303126234

 

İl Mevzuat işleri Başkanı

OSMAN CANDAN

5057920772

 

İl Eğitim İşleri Başkanı

UĞUR KAYMAZ

5353254779

 

İl Sosyal  İşler Başkanı

KEMAL BAŞKAN

5305126127

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi

HAYATİ ÖZTÜRK

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi

YENER SOFUOĞLU

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi

OLCAY ZABUN

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

 

 

Disiplin Kurulu Üyesi

HÜLYA GÜLTAŞ

 

Disiplin Kurulu Üyesi

ÜMİT İNAN

 

Disiplin Kurulu Üyesi

SERKAN ÖZKAN ENGÜR

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

 

Kadın Kolları Komisyon Başkanı

Engelliler Komisyon Başkanı

SHÇEK Komisyon Başkanı

MEM.İş Yeri Temsilcisi

İLÇE  YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Görevi

Adı Soyadı

Telefon

e-posta adresi

AKKUŞ İlçe Başkanı

İLKER GÜLLÜ

5365235540

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

KADİR DUMAN

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 MEHMET BİLEN

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

AYBASTI İlçe Başkanı

TÜLAY CİĞER

5533518085

 

İlçe Başkan Yardımcısı

SUAT KAHRAMAN

 

İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

SAMET GÖKTAŞ

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelliler Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 ALTINORDU İlçe Başkanı

SAMİ ŞAHİN

5326575726

 

 İlçe  Başkanı Yardımcısı

YONCA EREN USTA

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 CEMİL ÖZDEMİR

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

ÇAMAŞ İlçe Başkanı

ÇOŞKUN ŞAHİN

5074956161

 

İlçe Başkan Yardımcısı

MUSTAFA SEKMEN

 

İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

OKTAY ŞAHİN

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

Engelliler Komisyon Başkanı

Shçek Komisyon Başkanı

 ÇAYBAŞI  İlçe Başkanı

ESRA DERE

5417288667

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

İSA KARAYİĞİT

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

YAŞAR TAHMİSOĞLU

5055906350

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

ÇATALPINAR  İlçe Başkanı

OLCAY SEVİNDİ

5382017843

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

NAZMİYE DAĞITIR

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk

HACI TRABZONLU

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

GÜRGENTEPE  İlçe Başkanı

İRFAN COŞKUN

5358342196

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 KEMAL ARIKAN

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başk.

 SEZAİ KARACA

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

 

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 GÖLKÖY  İlçe Başkanı

MURAT ERGİN

5373612923

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

FATİH RÜŞTÜ ŞAHİN

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

ABDULLAH YILMAZ

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelliler Komisyon Başk.

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe İş yeri Temsilcisi

 GÜLYALI İlçe Başkanı

HALİL İBRAHİM BAŞ

5326450132

 

İlçe Başkan Yardımcısı

OLGUN KORKMAZ

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk

ALİ KAHRAMAN

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe Kadın Kolları Başkanı

 

 FATSA İlçe Başkanı

ÖZGÜR ÖZMEN

5076970034

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

İBRAHİM SUĞUR

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk

MEHMET HAŞLAMA

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelliler Komisyon Başk.

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

 KABADÜZ İlçe Başkanı

TEMEL ŞİMŞEK

5432495821

 

İlçe Başkan Yardımcısı

VEYSEL GÜNEŞ

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

CEMİL KOCAMAN

 

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe Kadın Kolları Başkanı

 KABATAŞ  İlçe Başkanı

MURAT EMİRLİ

5359888494

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

SİNAN AYDIN

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk.

MUHAMMET ÇELENK

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Engelliler Komisyon Başk.

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 KUMRU İlçe Başkanı

ENGİN USTA

5054918475

 

İlçe Başkan Yardımcısı

OSMAN TEYİN

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 SIRRI TOPALLI

 

 

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe Kadın Kolları Başkanı

KORGAN  İlçe Başkanı

ÖNCÜ AÇIKALIN

5071475283

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

EYÜP YILMAZLI

 

 İlçe Teşkilatlandırma başkanı

ERCAN ÇENGE

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İKİZCE  İlçe Başkanı

AHMET AZAKLI

5358607331

 

 İlçe Başkanı Yardımcısı

 BİROL DEMİR

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 ÖZKAN KAYAALP

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

MUSUDİYE İlçe Başkanı

ENGİN ŞENER

5352211316

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

İBRAHİM HALİL BİÇER

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk

ZAFER KIZILKAŞ

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 ULUBEY  İlçe Başkanı

 SALİH YILMAZ

5306038994

 

 İlçe Başkanı Yardımcısı

 SERKAN PAZAR

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 ŞENEL TEMEL

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Temsilcisi

İlçe Shçek Komisyon Temsilcisi

ÜNYE  İlçe Başkanı

NİYAZİ CÜRE

5366077352

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk

AYDIN KISBET

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

PERŞEMBE İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkanı Yardımcısı

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 


Kültür Mahallesi Dr. Mediha Eldem Sokak No: 71/9 ÇANKAYA / ANKARA
Telefon : 0312 425 55 56 - Faks : 0312 425 50 53
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Teç-Sen | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Yazılım: Hatırnaz Yazılım