Muğla Temsilciliği

İL YÖNETİM DENETLEME VE DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ

Görevi

Adı Soyadı

Telefon

e-posta adresi

İl Başkanı

HALUK ÖZGÖNÜL

5306062752

İl  Başkan Yardımcısı

ADALET ERDEM

5336550866

İl  Teşkilatlandırma Bşk.

EMİN DEVECİ

5372579126

İl  Mali İşler Başkanı

GÜLENDAR KAN

5447731040

 

İl   Mevzuat işleri Başkanı

MİNE KIRGIZ

5422704479

 

İl Eğitim İşleri Başkanı

AYHAN KUNDAKÇI

5336603218

 

İl Sosyal  İşler Başkanı

ŞAZİYE ÖZAYSIN

5454125882

İl  Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

MÜCAHİT İSLAMOĞLU

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

HALİL GÜNAY

 

 

İl  Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

HAKAN GELİŞ

 

 

İl  Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

ABDULKADİR BARATAN

 

 

İl   Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

ERTEN FINDIKKIRAN

 

 

İl  Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

DURMUŞ ÖNERAL

 

 

İl  Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

HABİBE BOZKIR DEMİR

 

 

İl Denetleme Kurulu Başkanı

SENEM ÖZÇELİK

5076077809 

 

İl  Denetleme Kurulu Üyesi

FIRAT İLHAMİ

 

 

İl  Denetleme Kurulu Üyesi

EFRAYİM TEZCAN

 

 

İl  Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

DENİZ DEVECİOĞLU

 

 

İl  Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

NACATİ İNOĞLU

 

İl  Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

OBEN ELMACI

 

 

İl  Disiplin Kurulu Başkanı

UFUK DEMİR

5012273244

 

İl  Disiplin Kurulu Üyesi

FERDİ YAVUZ

 

İl Disiplin Kurulu Üyesi

BİRGÜL SARIYAR

 

İl  Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

FATMA KARAKUŞ

 

İl  Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

AYSEL BOZKIR

 

İl Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

NURCAN KANAT

 

İl  Kadın Kolları Komisyon Başkanı

EMİNE OĞUZ

5366301141

İl Kadın Kolları Başkan Yrd,

İl  Kadın Kolları Başkan Yrd.

İl  Engelliler Komisyon Başkanı

İl  SHÇEK Komisyon Başkanı

NAİME DEMİR

5455568603

İl  MEM.İş Yeri Temsilcisi

İLÇE  YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Görevi

Adı Soyadı

Telefon

e-posta adresi

 BODRUM İlçe Başkanı

MEHMET KARA

5351059520

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

ZAFER ELTEMUR

5394682397

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 ASİYE YILDIRIM

5393070761

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

MİLAS İlçe Başkanı

AYŞE VİŞNE

5061226628

 İlçe Başkan Yardımcısı

SERGÜL ÇEVİK

 İlçe Başkan Yardımcısı

ANIL KELEŞ

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Engelliler Komisyon Başk.

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 DATÇA  İlçe Başkanı

MEHMET KUNTER CAN

5056688376

 İlçe Başkan Yardımcısı

CUMA KARAGENÇ

 İlçe Başkan Yardımcısı

SEDAT ÇELİKDEMİR

5555479025

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 DALAMAN İlçe Başkanı

KASIM DİK

5462644482

 İlçe Başkan Yardımcısı

ADEM YANTIR

 İlçe Başkan Yardımcısı

AYSUN TURHAN

54554985252

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Engelliler Komisyon Başk.

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

  FETHİYE İlçe Başkanı

SONER YAZAR

5559919754

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

RECEP SARI

5057748157

 

 İlçe Başkan Yardımcısı


 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

  KOYCEĞİZ İlçe Başkanı

BAYRAM GÖK

5398857014

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 KAVAKLIDERE İlçe Başkanı

ALAADDİN BAYLAN

5056312420

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 MARMARİS İlçe Başkanı

SİNEM YILDIZ TAKMAZ

5053864066

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

AYNUR İSEN

5372580223

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

MÜNİR AYSEL

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Engelliler Komisyon Başk.

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

MENTEŞE İlçe Başkanı

LEVENT SÖĞÜT

5373603315

 

İlçe Başkan Yardımcısı

MUSTAFA ALSAN

5435436553

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

FERİDE AYDIN EFE

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe Kadın Kolları Başkanı

 

ORTACA İlçe Başkanı

ONUR NARİN

5543879493

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

VEYSEL TAYLAN BİÇER

5435207278

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

HASAN KILIÇASLAN

5445470057

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Engelliler Komisyon Başk.

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

YATAĞAN İlçe Başkanı

İHSAN KARTAL

5422264551

 

İlçe Başkan Yardımcısı

SERKAN KELEŞ

5074430399

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

DURMUŞ KARADENİZ

 

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

ULA   İlçe Başkanı

MEHMET EŞKİ

5308960079

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Engelliler Komisyon Başk.

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 SEYDİKEMER İlçe Başkanı

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkanı Yardımcısı

 

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 


Kültür Mahallesi Dr. Mediha Eldem Sokak No: 71/9 ÇANKAYA / ANKARA
Telefon : 0312 425 55 56 - Faks : 0312 425 50 53
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Teç-Sen | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Yazılım: Hatırnaz Yazılım