Malatya Temsilciliği

ŞUBE/İL YÖNETİM DENETLEME VE DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ

Görevi

Adı Soyadı

Telefon

e-posta adresi

İl Başkanı

ORHAN GEDİK

5322063540

orhangdk@hotmail.com

İl  Başkan Yardımcısı

AHMET KESKİNKILIÇ

5428030479

il Teşkilatlandırma Bşk.

SEZAİ ERDEMİR

5373442359

İl Mali İşler Başkanı

FERDİ ÖĞÜT

5539804900

 

İl Mevzuat işleri Başkanı

CUMALİ ÇELİK

5069744330

 

İl Eğitim İşleri Başkanı

HASAN TANER

5369834445

 

İl Sosyal  İşler Başkanı

MEHMET BAKIR

5344538161

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

SÖNMEZ GÜMÜŞBAŞ

5424190069

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

CAFER YİĞİT

5558143373 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

HAMDİ ÇAKMAK

5303202563 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

ABUZER KADİR ÖZKİN

5058195552 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

OSMAN KINALI

5075045254 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

ALİ YUSUF AKPOYRAZ

5309042837 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

AYŞE SOLAK


5337129625 

 

Denetleme Kurulu Başkanı

TEMEL SAYIN

5383696410 

 

Denetleme Kurulu Üyesi

MEHMET KERÇALI

5302250821 

 

Denetleme Kurulu Üyesi

HALİL DÖNMEZ

5365034024 

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

C.BÜLENT SARIBAŞ

5324525162

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

SEVGİ YILDIRIM

5318124158

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

YILMAZ AKINCI

5064844281 

 

Disiplin Kurulu Başkanı

HARUN GÜL

5378322323

 

Disiplin Kurulu Üyesi

YASİN ÖZBAY

5313987024

 

Disiplin Kurulu Üyesi

H.YÜKSEL ŞAHİN

5324852425

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

CUMALİ YILDIRIM

5372888748

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

YUSUF BERRAK

5362357963

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

 

Kadın Kolları Komisyon Başkanı

ESRA EROL

5532363116

Engelliler Komisyon Başkanı

SHÇEK Komisyon Başkanı

MEM.İş Yeri Temsilcisi

İLÇE  YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Görevi

Adı Soyadı

Telefon

e-posta adresi

AKÇADAĞ İlçe Başkanı

MEHMET KUTLU

5365164942

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

YUSUF ÖZCAN


 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 


 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

BATTALGAZİ İlçe Başkanı

MEHMET KARAAĞAÇ

5064183594

 

İlçe Başkan Yardımcısı

BURHAN YOLDAŞ

5330492544

 

İlçe Başkan Yardımcısı

YILDIRIM KURTULMUŞ  5467299136

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelliler Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

DOĞANŞEHİR  İlçe Başkanı

 İLHAN KARAOĞLAN

5055604450

 

 İlçe  Başkanı Yardımcısı

 MUSTAFA YÜCEL

5425364544

 

 İlçe Başkan Yarımcısı

 ALİ KARASU

5364651219

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 YEŞİLYURT İlçe Başkanın

NECDET CENGİZ

5334969604

 

İlçe Başkan Yardımcısı

HÜSEYİN KARAKÜTÜK

5418730844

 

İlçe Başkan Yardımcısı

TARIK ŞEHREMİN

5073918686

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

Engelliler Komisyon Başkanı

Shçek Komisyon Başkanı

YAZIHAN  İlçe Başkanı

CELAL ÇELEBİ

5062312979

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

MUZAFER ADSIZ

5372294611

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

RAZZAN BÜYÜKKAYA

5363157644

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

DARENDE  İlçe Başkanı

İLHAN KARATAŞ  5367826350

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

YAKUP DEMİREL  5379331811

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

AHMET YILDIRIM  5382386544

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 HEKİMHAN  İlçe Başkanı

AHMET TURAN COŞKUN  5445344430

 

İlçe Başkan Yardımcısı

SERKAN TOLUM

 5318942820

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 KULUNCAK İlçe Başkanı

HÜSEYİN NACAR  5054507092

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

EYÜP GÜRBÜZ  5389465001

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

HALİL ZENGİN  5378114814

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelliler Komisyon Başk.

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe İş yeri Temsilcisi

 ARAGİR İlçe Başkanı

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe Kadın Kolları Başkanı

KALE  İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelliler Komisyon Başk.

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

 PÖTÜRGE İlçe Başkanı

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe Kadın Kolları Başkanı

DOĞANYOL  İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Engelliler Komisyon Başk.

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 ARGUVAN İlçe Başkanı

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe Kadın Kolları Başkanı

 İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe başkan Yardımcısı

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

 İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkanı Yardımcısı

 

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 İlçe Başkanı

 

 

 

 İlçe Başkanı Yardımcısı

 

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli  Komisyon Temsilcisi

İlçe Shçek Komisyon Temsilcisi


+