Kırklareli İl Temsilciliği

ŞUBE/İL YÖNETİM DENETLEME VE DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ

Görevi

Telefon

e-posta adresi

İl Başkanı

MUSTAFA BİL

05387429517

İl  Başkan Yardımcısı

NEŞE KARAKAN

05388321799

il Teşkilatlandırma Bşk.

EDA HAMİDİ

05417480110

İl Mali İşler Başkanı

CEM HAMİDİ

05455706769

 

İl Mevzuat işleri Başkanı

FUAT ERENSAYIN

05389889784

 

İl Eğitim İşleri Başkanı

MESUT SEVİNÇ

05326477691

 

İl Sosyal  İşler Başkanı

SULTAN DEMİRGÖK

05342374166

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

ÇİĞDEM TÜYÜBOZ

05335066698

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

CİHAN ÖZTÜRK

05535599279

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

Denetleme Kurulu Başkanı

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

 

 

Disiplin Kurulu Başkanı

 

Disiplin Kurulu Üyesi

 

Disiplin Kurulu Üyesi

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

 

Kadın Kolları Komisyon Başkanı

Engelliler Komisyon Başkanı

SHÇEK Komisyon Başkanı

MEM.İş Yeri Temsilcisi

İLÇE  YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Görevi

Adı Soyadı

Telefon

e-posta adresi

LÜLEBURGAZ İlçe Başkanı

AYHAN ALTUN

 5445764577

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

YUSUF SAZCI

 

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 ERDAL ALBAŞ

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe Başkanı

  

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelliler Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 İlçe Başkanı

 

 

 İlçe  Başkanı Yardımcısı

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

İlçe  İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 İlçe Başkanı

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

Engelliler Komisyon Başkanı

Shçek Komisyon Başkanı

  İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

  İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 İlçe Başkanı

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başk.

 

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

 

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

  İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelliler Komisyon Başk.

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe İş yeri Temsilcisi

 İlçe Başkanı

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe Kadın Kolları Başkanı

 

 İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelliler Komisyon Başk.

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

 İlçe Başkanı

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe Kadın Kolları Başkanı

  İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk.

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Engelliler Komisyon Başk.

İlçe Shçek Komisyon Başkanı


Kültür Mahallesi Dr. Mediha Eldem Sokak No: 71/9 ÇANKAYA / ANKARA
Telefon : 0312 425 55 56 - Faks : 0312 425 50 53
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Teç-Sen | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Yazılım: Hatırnaz Yazılım