Kırklareli İl Temsilciliği


ŞUBE/İL YÖNETİM DENETLEME VE DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ

Görevi

Telefon

e-posta adresi

İl Başkanı

MUSTAFA BİL

05387429517

İl  Başkan Yardımcısı

NEŞE KARAKAN

05388321799

il Teşkilatlandırma Bşk.

EDA HAMİDİ

05417480110

İl Mali İşler Başkanı

CEM HAMİDİ

05455706769

 

İl Mevzuat işleri Başkanı

FUAT ERENSAYIN

05389889784

 

İl Eğitim İşleri Başkanı

ÇİĞDEM TÜYÜBOZ

05335066698

 

İl Sosyal  İşler Başkanı

SULTAN DEMİRGÖK

05342374166

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

MESUT SEVİNÇ

05326477691

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

CİHAN ÖZTÜRK

05535599279

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

COŞKUN MERİÇ

05526152739 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

FUAT ALAKAZ

05310125136

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

Denetleme Kurulu Başkanı

EYÜP ŞANLI

05384947367 

 

Denetleme Kurulu Üyesi

NURSEL BÖKE

05468968029 

 

Denetleme Kurulu Üyesi

NURDAN ŞANLI

05313278769 

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

ÖZLEM TÜR

05462588583 

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

YILDIZ PERAN


 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

HANİFE BÖLÜK

 

 

Disiplin Kurulu Başkanı



 

Disiplin Kurulu Üyesi

HÜSEYİN AKELLİ 05464897942

 

Disiplin Kurulu Üyesi

ORHAN KESKİN 05374328299

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

HÜSAMETTİN YILMAZ 05462447025

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

SERKAN TUNA

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek


 

Kadın Kolları Komisyon Başkanı

Engelliler Komisyon Başkanı

SEZGİN ÇELİK 05425456980

SHÇEK Komisyon Başkanı

EMRAH BÖKE 05319392639

MEM.İş Yeri Temsilcisi

HASAN YILMAZ 05071160796

İLÇE  YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Görevi

Adı Soyadı

Telefon

e-posta adresi

LÜLEBURGAZ İlçe Başkanı

AYHAN ALTUN

 5445764577

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

YUSUF SAZCI

 

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 ERDAL ALBAŞ

 

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

BABAESKİ İlçe Başkanı

SAMET ATEŞOL

05536589660

 

İlçe Başkan Yardımcısı

FATİH AKSU 05535404741

 

İlçe Başkan Yardımcısı



 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelliler Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

PINARHİSAR İlçe Başkanı

M.FATİH FERHAT

 05536896468

 

 İlçe  Başkanı Yardımcısı

ZÜHTÜ ŞEN

 05556573393

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

UĞUR DEMİR

 05417800492

 

İlçe  İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 DEMİRKÖY İlçe Başkanı

YALÇIN HOÇUR 05310125136

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

Engelliler Komisyon Başkanı

Shçek Komisyon Başkanı

VİZE   İlçe Başkanı

AKAN ŞEN   05300626912

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

YAKUP BALKAN

 

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

AHMET BÜTÜN


 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

BANU MERİÇ

İlçe İş Yeri Temsilcisi

ENGİN İNAN 05352040082

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

MÜJDAT KİRACI 05533728268

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

HÜSEYİN GELDİ 05327143439

  İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelli Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

 İlçe Başkanı

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başk.

 

 

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

 

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

  İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelliler Komisyon Başk.

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe İş yeri Temsilcisi

 İlçe Başkanı

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 

İlçe İş Yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe Kadın Kolları Başkanı

 

 İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe Engelliler Komisyon Başk.

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe İş Yeri Temsilcisi

 İlçe Başkanı

 

İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Engelli  Komisyon Başkanı

İlçe Shçek Komisyon Başkanı

İlçe Kadın Kolları Başkanı

  İlçe Başkanı

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk.

 

İlçe Kadın Kolları Başkanı

İlçe İş yeri Temsilcisi

İlçe Engelliler Komisyon Başk.

İlçe Shçek Komisyon Başkanı


+