Kocaeli Temsilciliği

KOCAELİ ŞUBE/İL YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Görevi

Adı Soyadı

Telefon

e-posta adresi

İl Başkanı

 ONUR KUMTEPE

05317922314 


İl  Sekreteri

 ŞENDOĞAN KAYA

05358221924 

il Teşkilatlandırma Bşk.

 SUAT CÖMERT

5414685011 

İl Mali İşler Başkanı

 ARİFE DERYA AYAZ

 

 

İl Mevzuat işleri Başk.

 ŞENNUR YILMAZ

 

 

İl Sosyal İşler Bşk.

 KADİR TEMİZ

05357664077 

 

il Eğitim İşl.Bşk

 MURVET KUŞKONAR

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

Denetleme Kurulu Bşk.

 

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi

 

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi

 

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

Disiplin Kurulu Başkanı

 

 

 

Disiplin Kurulu Üyesi

 

 

 

Disiplin Kurulu Üyesi

 

 

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

Disiplin Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

Kadın Kolları Başkanı

 

 

 

İLÇE  YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Görevi

Adı Soyadı

Telefon

e-posta adresi

 DARICA  İlçe Başkanı

SUAT ATMACA

5359210114

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

MUSTAFA TOSUN

5444909540

 

 İlçe Yönetim Kurulu üyesi

EMEL YİĞİT

5077466606

 

ÇAYIROVA  İlçe Başkanı

ÖNDER DEMİR

5366329018

 

İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

 

 

İlçe Yönetim Kurulu üyesi

 

 

 

GEBZE  İlçe Başkanı

YASEMİN GÜL DAĞ

5314648044

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

 

 

 İlçe Yönetim Kurulu üyesi

 

 

 

GÖLCÜK  İlçe Başkanı

MUSA KAÇAR

5468187818

 

İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

FETHİ ARDUÇOĞLU

5447891070

 

 İlçe Yönetim Kurulu üyesi

 

 

 

KARAMÜRSEL  İlçe Başkanı

MURAT TURBALI

5356643576

 

İlçe Teşkilatlandırma Bşk

HASAN AKSÜT

5355278597

 

 İlçe Yönetim Kurulu üyesi

 

 

 

DERİNCE  İlçe Başkanı

 

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 

 

 

 İlçe Yönetim Kurulu üyesi

 

 

 

İZMİT  İlçe Başkanı

 

 

 

İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 

 

 

 İlçe Yönetim Kurulu üyesi

 

 

 

DİLOVASI  İlçe Başkanı

 

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 

 

 

 İlçe Yönetim Kurulu üyesi

 

 

 

KANDIRA  İlçe Başkanı

 

 

 

İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 

 

 

 İlçe Yönetim Kurulu üyesi

 

 

 

BAŞİSKELE İlçe Başkanı

 

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 

 

 

 İlçe Yönetim Kurulu üyesi

 

 

 

KÖRFEZ İlçe Başkanı

 

 

 

İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 

 

 

 İlçe Yönetim Kurulu üyesi

 

 

 

KARTEPE  İlçe Başkanı

 

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 

 

 

 İlçe Yönetim Kurulu üyesi

 

 

 

 İlçe Başkanı

 

 

 

İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 

 

 

 İlçe Yönetim Kurulu üyesi

 

 

 

 İlçe Başkanı

 

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 

 

 

 İlçe Yönetim Kurulu üyesi

 

 

 

 İlçe Başkanı

 

 

 

İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 

 

 

 İlçe Yönetim Kurulu üyesi

 

 

 

Kültür Mahallesi Dr. Mediha Eldem Sokak No: 71/9 ÇANKAYA / ANKARA
Telefon : 0312 425 55 56 - Faks : 0312 425 50 53
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Teç-Sen | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Yazılım: Hatırnaz Yazılım