Kocaeli Temsilciliği

KOCAELİ ŞUBE/İL YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Görevi

Adı Soyadı

Telefon

e-posta adresi

İl Başkanı

 ONUR KUMTEPE

05317922314 


İl  Sekreteri

 ŞENDOĞAN KAYA

05358221924 

il Teşkilatlandırma Bşk.

 SUAT CÖMERT

5414685011 

İl Mali İşler Başkanı

 ARİFE DERYA AYAZ

 

 

İl Mevzuat işleri Başk.

 ŞENNUR YILMAZ

 

 

İl Sosyal İşler Bşk.

 KADİR TEMİZ

05357664077 

 

il Eğitim İşl.Bşk

 MURVET KUŞKONAR

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

İl Yönetim Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

Denetleme Kurulu Bşk.

 

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi

 

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi

 

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

Denetleme Kurulu Üyesi Yedek

 

 

 

Disiplin Kurulu Başkanı

 

 

 

Disiplin Kurulu Üyesi

 

 

 

Disiplin Kurulu Üyesi

 

 

 

İL ENGELLİ Komisyon Başkanı

 HAMİ BEKTAŞ

5453969961 

 

İL SHÇEK Komisyon Başkanı

 SERHAT AKDOĞAN

 5549170862

 

İL

 

 

 

İLKadın Kolları Başkanı

 FİLİZ ÇALIK

5054794210 

 

İLÇE  YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Görevi

Adı Soyadı

Telefon

e-posta adresi

 DARICA  İlçe Başkanı

SUAT ATMACA

5359210114

 

 İlçe Başkan Yardımcısı

MUSTAFA TOSUN

5444909540

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

VOLKAN ÇELEBİ

5439636274

 

ÇAYIROVA  İlçe Başkanı

ÖNDER DEMİR

5366329018

 

İlçe  Başkan Yardımcısı

 CEMAL KIRDAR

 5433124714

 

İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 HAMDİ YILMAZ

 5462789738

 

GEBZE  İlçe Başkanı

YASEMİN GÜL DAĞ

5314648044

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 

 

 

 İlçe Yönetim Kurulu üyesi

 

 

 

GÖLCÜK  İlçe Başkanı

ÖMER İNGEÇ

5548269002

 

İlçe  Başkan Yardımcısı

Yıldız Güzelgül SAĞSÖZ

5072396549

 

 İlçe Teşkilatlandırma Başkanı

 LOKMAN GÜRSOY

 5357980542

 

KARAMÜRSEL  İlçe Başkanı

BÜLENT AŞIK

5354191350

 

İlçe Başkan Yardımcısı

M.ZAFER BÜLBÜL

5316610323

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 M.ALİ YILDIRIM

 5333551567

 

DERİNCE  İlçe Başkanı

 

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 

 

 

 İlçe Yönetim Kurulu üyesi

 

 

 

İZMİT  İlçe Başkanı

 

 

 

İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 

 

 

 İlçe Yönetim Kurulu üyesi

 

 

 

DİLOVASI  İlçe Başkanı

 

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 

 

 

 İlçe Yönetim Kurulu üyesi

 

 

 

KANDIRA  İlçe Başkanı

 

 

 

İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 

 

 

 İlçe Yönetim Kurulu üyesi

 

 

 

BAŞİSKELE İlçe Başkanı

 

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 

 

 

 İlçe Yönetim Kurulu üyesi

 

 

 

KÖRFEZ İlçe Başkanı

 

 

 

İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 

 

 

 İlçe Yönetim Kurulu üyesi

 

 

 

KARTEPE  İlçe Başkanı

 

 

 

 İlçe Teşkilatlandırma Bşk

 

 

 

 İlçe Yönetim Kurulu üyesi

 

 

 

GÖLCÜK İlçe İş Yeri Temsilcisi

 MUSA KAÇAR

 5468187818

 

GÖLCÜK İlçe Kadın Kolları Başkanı

 MEHTAP BAŞTÜRK

 5373979588

 

GÖLCÜK İlçe Engelliler Kom.Başk.

 DİLEK ÖZCAN

 5362977894

 

GÖLCÜK İlçe SHÇEK Kom.Başkanı

 BÜŞRA TOPAL

 5437639382

 

 KARAMÜRSEL  İş yeri Temsilcisi

 HASAN AKSÜT

 5355278597

 

 DARICA İş Yeri Temsilcisi 

 İLYAZ YALVARICI

 5306378380

 

 ÇAYIROVA İŞ YERİ TEMSİLCİSİ

 MURAT ESKİCİ

 5396009314

 

ÇAYIROVA Kadın Kolları Başkanı

 Ayşeğül Kırkbaş AKCA

 5309782702

 

 İlçe 

 

 

 

Kültür Mahallesi Dr. Mediha Eldem Sokak No: 71/9 ÇANKAYA / ANKARA
Telefon : 0312 425 55 56 - Faks : 0312 425 50 53
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Teç-Sen | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Yazılım: Hatırnaz Yazılım